Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Ve beklenen sonunda oldu! İstasyonlarda kuyruklar olacak: Benzin motorin ve LPG’ye rekor indirim yapıldı

Benzin motorin ve LPG fiyatlarının artmasından kaynaklı olarak sürücüler yeni kampanyaları araştırmaya başladı. Bu kampanyalar ile yakıt alımları daha avantajlı hale geliyor. Konu ile ilgili olarak Vakıfbank tarafından çok önemli kampanya başlatıldı ve kampanyaya katılanlara 60 TL verileceği belirtildi. Kazanılan bu puan bir sonraki yakıt alımında kullanılacak ve toplam tutar üzerinden 60 TL indirim yapılacak.

31 AĞUSTOS’TA SONA ERECEK

Vakıfbank tarafından yapılan duyurunun devamında VakıfBank Worldcard ile 1-31 Ağustos 2022 tarihleri arasında akaryakıt sektöründe farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 4 adet 350 TL ve üzeri alışverişe 60 TL Worldpuan hediye edileceği belirtilerek kampanyanın müşteri bazında olduğu ve ek kart ile yapılan alışverişlerin kampanyaya dahil olduğu ifade edildi.

KATILIM NASIL OLACAK?

Aynı gün tek seferde yapacağınız 350 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacağı belirtilen duyurunun devamında Kampanyaya sadece VakıfBank Mobil’de yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ”Hemen Katıl” tuşunu tıklayarak katılım sağlayabileceğiniz vurgulandı.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında ise şu ifadelere yer verildi:

Kampanyaya BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, sanal kartlar, nakit çekim ve yurt dışı işlemleri, mail order, e-ticaret, iade, iptal ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.

Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 7 Eylül 2022 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 22 Eylül 2022’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 23 Eylül 2022 tarihinde geri alınacaktır.

Express Card sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL’dir.

VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.