Emlak

İster 175.000 TL’ye 2 adet tarla tapusu; isterseniz 271.000 TL’ye 4 adet tarla tapusu alın… TEB’in fırsatlarına mutlaka göz atın!

İcradan gayrimenkul satışları gerçekleştirmeye devam eden TEB, bu ay iki ayrı fırsatı alıcılar ile buluşturmak için harekete geçti. Mardin’den 4 tarlayı tek bir fiyata satacak olan TEB, Çorum’dan ise 2 tarlayı tek fiyata satacağını duyurdu.

TEB’DEN KAÇIRILMAYACAK YATIRIM FIRSATLARI

Dönem dönem icradan satışa çıkardığı gayrimenkullerde kaçırılmayacak fırsatlar sunan TEB, bu ay da iki ayrı fırsat ile gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen vatandaşların karşısına çıktı. İki ayrı şehirden birden fazla tapuyu tek fiyata satacak olan TEB, önce Mardin ilinden, ardından ise Çorum ilinden yeni tarlalarını satışa çıkardı.

TEB, MARDİN’DEN 4 ADET TARLA TAPUSUNU TEK FİYATA SATIYOR 

Bu ay yatırım yapmak isteyenlere Mardin ilinden tarlalar sunan TEB, Mardin ilinin Derik ilçesinde yer alan 4 tarlayı aynı anda satışa çıkardı. Satışa çıkardığı 4 tarlayı tek bir fiyattan elden çıkaracak olan TEB, satışın sonunda ihaleyi kazanan kişiye 4 adet tarla tapusu verileceğini açıkladı. Tarlaların toplam kullanım alanını 40949 metrekare olarak açıklayan TEB, tarlaların tamamını 271 bin TL ihale başlangıç bedeli ile satışa koydu. Öte yandan TEB’in bu tarlanın ihalesine katılım için istediği bedel, 27 bin 100 TL olarak açıklandı.

TEB, ÇORUM’DAN 2 ADET TARLA TAPUSUNU TEK FİYATA SATIYOR

İkinci yatırım fırsatını Çorum ilinden sunan TEB, bu ilden de çoklu tarlaları tek bir fiyattan satışa koyacağını açıkladı. Çorum ilinin Mecitözü ilçesinde yer alan iki tarlayı tek bir fiyattan satışa çıkaran TEB, satışın sonunda 2 adet tarla tapusu alınacağını yayınladığı ilan ile belirtti. Alıcısına 25000 metrekarelik bir arazi sunan tarlaların ihale başlangıç bedeli 175 bin TL olurken; ihaleye katılım için ise TEB tarafından istenen miktar 17 bin 500 TL olarak açıklandı.