Emlak

Vakıfbank’ın İzmir’den satışa çıkardığı dükkanlar için son günler… Sadece 495 bin TL’den satışta; hem de metropolde!

Her ay icradan yeni gayrimenkuller satışa çıkarmaya devam eden Vakıfbank, teklif aldığı gayrimenkullerinin ihalesini ise, yavaş yavaş tamamlamaya başladı. O ihalelerden birini İzmir’den satışa çıkardığı bir işyeri için gerçekleştirmekte olan Vakıfbank, ihalenin bir gün içerisinde tamamlanacağını hatırlattı. Öte yandan Vakıfbank’ın İzmir’de satışta olan ikinci işyeri için ihalenin daha devam edeceği öğrenildi. Ayrıca, Vakıfbank’ın İzmir’deki işyerleri 495 bin TL’den başlayan fiyatlar ile ihaleye çıktı.

VAKIFBANK’IN İZMİR KARABAĞLAR’DAKİ DÜKKANI SATILIYOR

Geçtiğimiz haftalarda İzmir ilinin Karabağlar ilçesinin Cennetoğlu mahallesinden satışa çıkardığı işyeri için ihalenin sonuna yaklaşan Vakıfbank, işyerinin satışının bir gün içerisinde tamamlanacağını duyurdu. Cennetoğlu mahallesinde yer alan 65 metrekarelik dükkan için ihaleyi 495 bin TL’den başlatmış olan Vakıfbank, ihalesine son teklifi 500 bin TL’den aldı. Öte yandan krediye uygun olan bu dükkanın klima ile ısındığını da ilan detayında belirten Vakıfbank, bu dükkanın ihalesine katılmak için teminat bedeli olarak 24 bin 750 TL istiyor.

VAKIFBANK’IN İZMİR’DEN SATIŞTA OLAN DİĞER İŞYERİ İÇİN İHALE HALA SÜRÜYOR

Karabağlar ilçesindeki işyerinin hemen ardından İzmir ilinin Karşıyaka ilçesinden de bir işyeri satışa çıkaran Vakıfbank, Karşıyaka ilçesinin Şemikler mahallesinde yer alan 101 metrekarelik bir dükkan için ihale sürecini geçtiğimiz haftalarda başlatmıştı. Bu ihaleyi hala devam ettiren Vakıfbank, krediye uygun olan bu işyerinin ısınma tipini ise, ilan detayına kat kaloriferi olarak ekledi. İhale başlangıç bedeli olarak bu işyeri için 1 milyon 250 bin TL tutarını belirlemiş olan Vakıfbank, bu ihaleye henüz teklif almadı. İhale boyunca teklifleri almaya devam edecek olan Vakıfbank’ın ihaleye katılım için istediği teminat bedeli ise, 62 bin 500 TL olarak açıklanmıştı.