Gündem

Keremcem’den yıllar sonra şok eden itiraf geldi! Meğer Seda Güven ile evliliği…

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Kerem Cem, Armağan Çağlayan’ın programına konuk oldu. Burada özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunan ve merak edilenleri anlatan Kerem Cem, 2014 yılında dünya evine girdiği ve sadece 9 ay evli kaldığı Seda Güven ile olan evliliği ile ilgili de konuştu.

Kerem Cem, meslektaşı Seda Güven ile evli kaldığı döneme ilişkin yaptığı açıklamalarla dikkat çekerken, ünlü çiftin 9 ay süren evliliklerinin nasıl başladığı ise herkesi şok etti. Ünlü şarkıcı ve oyuncu Kerem Cem, Seda Güven ile olan evliliğinin bir şaka üzerine başladığını itiraf ederek herkesi şaşkına çevirdi. İşte detaylar…

ÜNLÜ ŞARKICIDAN ŞOK EDEN İTİRAF GELDİ!

44 yaşındaki ünlü şarkıcı ve oyuncu Kerem Cem, 2004 yılından bu yana Türkiye’de etkin kariyerini sürdürüyor. 2004 yılında “Eylül” isimli albümünü piyasaya süren ve ardından Maia, Aşk Bitti, Ateşler İçinde, Dokun, Hayata, Keremcem isimli albümlerini piyasaya süren ünlü şarkıcı, 2014 yılında meslektaşı Seda Güven ile dünya evine girdi. Ünlü çiftin evliliği sadece 9 ay sürdü ve çift 2015 yılında boşandı. Kerem Cem, Seda Güven ile evliliğine ilişkin şok edenleri Armağan Çağlayan’ın programında itiraf etti.

“HER ŞEY ŞAKAYLA BAŞLADI”

Ünlü şarkıcı Kerem Cem, Armağan Çağlayan’ın “Dur Bi’ Dinle” isimli programına konuk olarak katıldı. Kerem Cem, söz konusu programda Seda Güven ile evliliğini anlattı. Hakkında merak edilenleri ve özel hayatına ilişkin soruları yanıtlayan Kerem Cem, evlilik sürecinin bir şaka ile başladığını itiraf etti.

Ünlü şarkıcı yaptığı açıklamada “Seden Gürel bir gecede bizi gördü. ‘Annenin bana hediye ettiği bir yüzük var. Evlilik teklifi edecek olursan yüzüğün bende’ dedi. Ben de yüzüğü alıp diz çöktüm, Seda ağlamaya başladı. O an şunu düşündüğümü hatırlıyorum; ‘Tamam, böyle bir şey planlamıyordum ama şimdi değilse ne zaman? Seda değilse kim?’ Böylelikle evlendik biz. Olay Seden Hanım’ın yaptığı şakayla başlayıp devam etti. Sonra ciddiye döndü, gittik Paris’te evlendik. Mutluyduk, her şey yolundaydı ama evlilik bazen olmuyor” dedi.