Gündem

Sinan Akçıl’dan bomba gibi itiraf; 1 değil, 2 değil, 3 değil, tam 4 çocuk birden istiyor! Hem de…

Müzik dünyasının popüler isimlerinden biri olan Sinan Akçıl, geçtiğimiz gün bir filmin galasına katıldı. Galada çocuklar ile el ele poz veren Sinan Akçıl, bu pozun ardından duyduğu çocuk özlemine ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sinan Akçıl’ın o açıklamalarından evliliğe kapılarını kapatmadığı anlaşıldı.

AYNI KİŞİYLE İKİ KERE EVLENDİ

Simsiyahım, İyi Değilim, Haybeden, Durum Çok Acil, Yanımdadır ve Öylesine gibi parçaları ile ünlenmiş olan ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, daha önce gerçekleştirdiği iki evliliğini de ünlü oyunu Burcu Kıratlı ile gerçekleştirmişti. İlk evliliğini 2018 yılında gerçekleştiren Sinan Akçıl, 2019 yılında anlaşmalı bir şekilde Burcu Kıratlı ile yollarını ayırmıştı. Ardından yeniden bir araya gelen çift, bu kez 2021 yılında nikah masasına oturmuştu. Bir yılın ardından evliliklerinde sorunlara yaşamaya başlayan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı, bu yıl yeniden mahkemenin yolunu tuttu. Yeni boşanmış olan Sinan Akçıl’dan evlilik sinyali geldi.

AKÇIL, “EVLİLİĞE HAZIRIM” DEDİ

Geçtiğimiz gün bir film galasına katılan Sinan Akçıl, kendisine yöneltilen evlilik sorularını yanıtladı. Evliliğe hala sıcak baktığının altını çizen Sinan Akçıl, konuyla ilgili, “Evliliğe sıcak bakıyorum, evlilik bana uzak değil. Çok güzel bir deneyim yaşadım ama daha güzel deneyimlere hazırım” açıklamalarında bulundu.

KALABALIK AİLE HAYALİ KURUYOR

Evlilik açıklamalarının ardından her zaman bir kalabalık aile istediğinin altını çizen açıklamalarda bulunan Sinan Akçıl; “Şu andan itibaren dört çocuk istiyorum. Karar verdim. Kafamda da biri şekilleniyor, kimden yapacağıma da düşünmeye başlıyorum” açıklamalarıyla herkesi şaşırttı. Ardından, “Her an bir sihir olabilir. Her an birisiyle evlenip, dört çocuğum olabilir. Çok kalabalık bir aile olmak istiyorum” açıklamalarında bulunan Sinan Akçıl, hayatında biri olup, olmadığına ilişkin soruya ise, net bir yanıt vermedi.