Gündem

Hamdi Alkan sorulunca konuşmak istemedi; ardından hemen bombayı patlattı! Selen Görgüzel’in yeni sevgilisi, herkesi şaşırttı! Meğer…

Bir süredir tatilde olan Selen Görgüzel, İstanbul’a geri döndü. Alışveriş turunda iken objektiflere yakalanan Selen Görgüzel, muhabirler ile kısa süreli muhabbet etti. Hayatına yeni birinin girmek üzere olduğunun sinyallerini veren Selen Görgüzel, Cem Yılmaz ile eski eşi Ahu Yağtu arasında başlayan nafaka savaşında da tarafını seçti.

HAMDİ ALKAN İLE İLGİLİ KONUŞMAK İSTEMEDİ

Sekiz yıllık evliliğin ardından evliliklerini anlaşmalı bir şekilde noktalayan Hamdi Alkan ve Selen Görgüzel, dostluk mesajları vermişti. Ancak, geçtiğimiz günlerde Hamdi Alkan’ın sosyal medya hesabı üzerinden eski eşi Selen Görgüzel’i engellediği iddia edilmişti. Bu iddiaların üzerine kendisine konunun hatırlatılmasını tatsızlıkla karşılayan Selen Görgüzel, “Artık bu konuları konuşmanın bir anlamı yok. Hiç bakmadım da engelimi kalırmış mı kaldırmamış mı diye” deyip, engellendiğini kabul ederken, Hamdi Alkan ile ilgili konuşmak istemediğini de belirtti.

YENİ AŞK SİNYALLERİ VERDİ

Hamdi Alkan ile ilgili açıklamalarının ardından muhabirlere müjdeli haberi veren Selen Görgüzel, “Benim hayatıma galiba yeni biri girmek üzere. Yeni bir sürpriz, yeni bir güzel haber verebilirim size” ifadelerini kullandı. Muhabirlerin kim olduğunu sorup, kendisini sıkıştırması üzerine kaçak cevaplar veren Selen Görgüzel, “Sizce ben bunu size söyler miyim? Yeni bir şeyler hayatımda başlamak üzere. Onun heyecanı ve mutluluğu var. Ama daha başlamadı, başlamak üzere olan güzel bir heyecanım var” dedi.

NAFAKA KRİZİNDE AHU YAĞTU’YU HEDEF ALDI

Öte yandan hayatında yeni birinin olduğunun sinyallerini veren Selen Görgüzel, Cem Yılmaz ile eski eşi Ahu Yağtu arasında başlayan nafaka savaşının hatırlatması üzerine sert çıktı. Evliliği bir ticaret kurumu olarak görenlere seslenen Selen Görgüzel, konuyla ilgili; “Ben şahıs üzerinden vermiyorum bu tepkiyi. Genel olarak evliliği bir ticaret olarak gören hemcinslerim için tepki verdim. Çünkü evlilik kurumu bir ticarethaneye döndü. Atıyorum Cem Yılmaz, 20 senelik emeğini neden 20 aylık bir evliliğe bu kadar çok heba etmek zorunda kalsın. Dolayısıyla bu tarz ilişkiler artık çirkinleştiriyor evliliği.  Hani ‘kadın hakları’ diyorlar ya, o zaman kadın da çalışsın, kendi gücünü ortaya koysun. Bir çocuğun geçimi neden sadece baba üzerinden olmalı? Anne çalışmıyordur, okumamıştır, o zaman tabii ki babanın mesuliyeti vardır. Ama kadın çalışıyorsa, başka sevgilileri de oluyorsa çocuğun sorumluluğu için babadan para istemek kadar yakışıksız bir şey yok” açıklamalarında bulundu.