Editörün SeçtikleriGündem

Kahreden haber şimdi geldi: Ünlü oyuncu gizemli bir şekilde öldü! En son Masumlar Apartmanı’nda oynamıştı

Gelen bir son dakika haberine göre kahreden haber az önce geldi. Ünlü oyuncu gizemli bir şekilde hayatını kaybetti. Ünlü oyuncu Süreyya Gürsel Evren’in Pendik’teki bir apartmanın 3. Katından düşerek hayatını kaybettiği belirtildi.

TRT ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında olan Masumlar Apartmanı dizisinin oyuncularından olan Süreyya Gürsel Evren hayatını kaybetti.

YERDE HAREKETSİZ BULUNDU

Gelen son habere göre dün gece arkadaşları ile birlikte bir restoranda eğlenen ünlü oyuncu ilerleyen saatlerde Pendik’te bir eve gitti. Burada sabah saatlerinde çevredeki vatandaşlar yerde hareketsiz bir kişi görmesi üzerine durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi.

ÜNLÜ OYUNCU OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri yerde hareketsiz halde yatan kişinin hayatını kaybettiği belirtildi. Yapılan incelemelerinin ardından hayatını kaybeden kişinin 54 yaşındaki Süreyya Gürsel Evren olduğu tespit edildi.

SÜREYYA GÜRSEL EVREN

1968 yılında dünyaya gelen ünlü oyuncu Süreyya Gürsel Evren, bugüne kadar Şahin Tepesi, Kin, Suskunlar, Arka Sokaklar, Destan, Sen Çal Kapımı, Kırmızı Oda, Evlilik Hakkında Her şey, Yasak Elma ve Masumlar Apartmanı gibi yapımlarda yer aldı.