Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Dev hafta sonu indirimi: 1 KG Doğuş Çay 1 TL, 5 litre ayçiçek yağı 130 TL’ye satılıyor: Stoklarla sınırlı almayan pişman olur

Marketlerden çay satın almak isteyen herkesi ilgilendiren çok önemli bir gelişme meydana geldi. Son bilgilere göre Doğuş Çay 1 TL’ye satışa çıkarken bu kampanyanın 19 gün sonra sona ereceği belirtildi. 1 Eylül’e kadar devam eden kampanya doğrultusunda her vatandaşın sadece 1 adet çay alabileceği aktarıldı.

DOĞUŞ ÇAY 1 TL KAMPANYASI

Doğuş Geleneksel Rize Çayı 1000 gr 1 TL’ye satışa çıktı. Avansas tarafından başlatılan kampanya 1 Eylül tarihine kadar geçerli olacak. Kampanyadan her vatandaş sadece 1 kez faydalanabilecek. Ayrıca Avansas’tan 200 TL ve üzerinde alışveriş yapma şartı koşuluyor.

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında Bu kampanya Avansas.com’un sunduğu diğer kampanyalarla birleştirilemeyeceği belirtilerek aynı adrese birden fazla verilen siparişler iptal edileceği ifade edildi.

Avansas.com kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tuttuğu belirtilerek kampanyanın Avansas’ tan vereceğiniz ilk siparişe özel olduğu bildirildi.

Sepetinize, kampanyalı ürün haricinde 200 TL ve üzeri tutarda ürün eklemeniz gerektiği belirtilen duyurunun devamında 1 TL’ye almak istediğiniz ürünlerden birini seçip sepetinize eklemeniz gerektiği her müşterinin kampanyadan 1 kez yararlanabildiği ifade edildi.

5 LİTRE AYÇİÇEK YAPINDA İNDİRİM

Tüm bunların yanı sıra 5 litre ayçiçek yağı fiyatlarında da indirim yapıldı. Konu ile ilgili olarak 5 litre Yudum ayçiçek yağı 199 liraya satılırken Farksepeti mağazasında Salat 5 litre ayçiçek yağı 130 liraya satılmaya başlandı. Ancak bu ürünün stoklarla sınırlı olduğundan kaynaklı olarak müşteriler satın almak için geldiklerinde ürünün stoklarda kalmadığına ilişkin ibareler ile karşılaşabilecekleri uyarısı yapıldı.