Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Emekli maaşı olan herkese 1.750 TL para veriliyor! Ödemeler başladı: Emeklilerin maaş hesabına peşin para yatıyor

Denizbank tarafından emeklileri ilgilendiren çok önemli bir duyuru yayımlandı. Bu duyuru kapsamında maaşını bankaya taşıyan ve 3 yıl maaş alma sözü veren emeklilere 1.000 TL verileceği belirtildi. Ayrıca 1 adet otomatik ödeme talimatı veren emeklilere ek olarak 750 TL para verileceği da bildirildi. Bu noktada emekliler toplam 1.750 TL para alabilecek. Başvuru onaylandıktan sonra 3 gün içinde paralar hesaplara yatacak. Peşin olarak yatacak olan promosyon tutarı emeklilerin maaş hesabına yatacak.

NE KADAR ÖDEME YAPILACAK?

Denizbank tarafından yapılan duyurunun devamında “Emekli maaşını DenizBank’tan 3 yıl süre ile alma sözü veren emeklilerimiz 1.750 TL’ye varan nakit promosyon kazanıyor.” ifadelerine yer verildi. Yapılan duyuruda Promosyon ödemesi emekli maaş tutarı dikkate alınarak yapılacağı belirtilerek Aylık 1.500 TL altında maaş alanlara 675 TL, Aylık 1.500 TL ile 2.500 TL arasında maaş alanlara 850 TL, 2.500 TL ve üzeri maaş alanlara 1.000 TL 1 otomatik ödeme talimatına ek 750 TL promosyon ödemesi yapılacağı aktarıldı.

BAŞVURU DETAYLARI

Banka tarafından yapılan duyuruda başvurular hakkında detaylar da aktarıldı. Bu yapılan açıklamada “Emekli maaşınızı şubelerimize gelmenize gerek kalmadan Mobil Bankacılık uygulamamızdan veya e-devlet üzerinden bankamıza aktarabilir, 1,750 TL’ye varan promosyon fırsatından faydalanmak için 0850 222 0 800 iletişim merkezimizi arayıp maaşınızı 3 yıl süre ile bankamızdan alma sözü vererek ve 1 otomatik fatura talimatı vererek promosyon kampanyasına dahil olabilirsiniz.” ifadelerine yer verildi.

Kampanya 15.12.2021-31.12.2022 arası emekli maaşını Denizbank’a devir etmiş emekli maaş müşterileri için geçerli olduğu belirtilen duyurunun devamında fatura talimatının 3 yıl taahhüt süresinde iptal edilmesi veya 3 ay üstü üste otomatik ödenmemesi durumda kıstalyevme hesabı yapılarak kalan süre promosyon ceza tutarı hesabınıza borç olarak yansıtılacağı vurgulandı.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında ise şöyle denildi:

Kampanya 31.12.2022 tarihine kadar geçerlidir. DenizBank kampanya dönemini ve kurallarını tek taraflı değiştirme hakkına sahiptir.

Bankamızdan birden fazla emekli maaş alan emeklilerimize, ödenecek promosyon tutarı maaş tutarlarının toplamı dikkate alınarak hesaplanacaktır.

18 yaş altında emekli maaşı alan müşterilerimiz;

Anne veya babasının velayetinde bulunmayanlara promosyon ödenecektir.

Anne veya babasının velayeti altında bulunanlara ise kendi gelir/aylık tutarı ile Banka aracılığıyla gelir/aylık alan anne veya babasının gelir/aylıkları tutarı toplamını esas alarak velisine promosyon ödemesi yapılacaktır.

Detaylı bilgi 0850 222 0 800 iletişim merkezi ve tüm şubelerimizde.