Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Akaryakıta zam haberlerinden sonra dev müjde! Benzin motorin ve LPG’ye kallavi indirim yapıldı: İşte yeni yakıt fiyatları

Petrol Ofisi tarafından milyonlarca otomobil sahibine çok önemli bir duyuru yapıldı. Akaryakıt fiyatlarına yeni zamlar yapılıyor ve akaryakıt fiyatları yine rekor seviyelere çıkıyor. Bu noktada araç sahipleri yakıt alımlarını avantajlı hale getirmek için kampanyaları araştırıyor. Bu doğrultuda Petrol Ofisi tarafından başlatılan kampanya araç sahiplerine müjde niteliğinde oluyor.

21 AĞUSTOS’TA BİTECEK

Petrol Ofisi tarafından yapılan duyuruda 1-21 Ağustos tarihleri arasında Tatilbudur’dan yapacağınız 10.000TL ve üzeri rezervasyonlarda Positive Card anlaşmalı Petrol Ofisi İstasyonlarında geçerli 500TL değerinde yakıt hediye koduna hak kazanıldığı belirtilerek kampanyaya katılmak için hediye kodunu Petrol Ofisi Mobil Uygulamasında yer alan Tatilbudur kampanya sayfasına15.09.2022 23:59 tarihine kadar girmeniz gerekli olduğu bildirildi.

BENZİN MOTORİN VE LPG’YE İNDİRİM

1-21 Ağustos 2022 (bu tarihler dahil) tarihleri arasında Kampanya Tatilbudur.com web sitesi, çağrı merkezi, yetkili satış acenteleri ve mobil uygulama üzerinden satın alım yapılacak 10.000 TL ve üzeri otel rezervasyon alımlarında Positive Card anlaşmalı Petrol Ofisi İstasyonlarında geçerli 500 TL değerinde akaryakıt hediye koduna aşağıda belirtilen kampanya koşulları kapsamında hak kazanılacağı bildirildi. Kazanılan bu puanlar ise bir sonraki yakıt alımında kullanılacak ve toplam tutar üzerinden 500 TL indirim yaptırılacak.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Kampanyanın diğer ayrıntıları ise şöyle paylaşıldı:

Bu kampanya 1- 31 Ağustos 2022 tarihleri arasında yapılacak konaklamalarda, 10.000 TL ve üzeri seçili otel rezervasyonlarında geçerlidir
Kampanya kod gönderimleri mail yolu ile otelden çıkış tarihinde Tatilbudur tarafından yapılacaktır.

Kampanyaya katılan müşterilerin GSM numarasına 500 TL değerinde yakıt hediyesi Petrol Ofisi Mobil Uygulamasında yer alan Tatilbudur kampanya sayfasına kod girişi sonrası yüklenecektir.

500 TL değerinde yakıt 50.000 Positive Puana denk gelmektedir.

Kampanyada alınan kodlar 15 Eylül 2022 23:59 tarihine kadar Petrol Ofisi Mobil uygulamasına girilebilir.

Uygulama üzerine kaydedilen hediye Akaryakıt 31.12.2022 tarihine kadar Positive Card altyapısı ile uyumlu, anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak yakıt (akaryakıt/otogaz) alımlarında kullanılabilir.

AKTİF KAYIT OLMASI GEREKİYOR

Farklı kullanıcı adı ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılınmasına rağmen fatura adresi, ticari ünvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Petrol Ofisi kazanılacak olan hediye kodunu haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.

Müşterilerin Positive Card sistemine yüklenen yakıt hediyelerini kullanılabilmesi için müşteri kaydının aktif olması şarttır.

Yüklenen puanlar nakde çevrilemez.

Herhangi bir nedenle iptal veya iade edilen siparişlerde kod tekrar aktif edilmez. Bir kod sadece bir defa kullanılabilecektir.

Kampanyaya katılan müşteriler belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılırlar.

1-21 Ağustos 2022 (ilgili tarih dahil) kampanya dönemi süresince yapılan rezervasyonda herhangi bir değişiklik (iptali/geri gönderim vs.) yapılması hediye koduna hak kazanma durumunu etkileyebilir.

TatilBudur ve Petrol Ofisi A.Ş. gerekli gördüğü durumlarda kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

BENZİN FİYATLARI

İstanbul’da 21,17 TL
Ankara’da 21,29 TL
İzmir’de 21,29 TL

MOTORİN FİYATLARI

İstanbul’da 23,25 TL
Ankara’da 23,34 TL
İzmir’de 23,35