Editörün SeçtikleriEkonomi

Online başvurmanız yeterli: Paralar tak tak hesaplara geçiyor! 5 bin TL – 20 bin TL hemen onaylanıyor

Son dönemlerde artan fiyatlar ve enflasyon sonrasında pek çok vatandaşın acil paraya ihtiyacı oldu. Kamu bankalarına kredi için başvuran herkes şartları taşımaları durumunda anında onay alabiliyor. Bu noktada en çok tercih edilen bankalardan biri de Halkbank. Halkbank şubeye bile gitmeden başvuranlara 5 bin TL 20 bin TL arasında nakit veriyor.

Online başvurmanız yeterli. Paralar tak tak hesaplara geçiyor. 5 bin TL 20 bin TL hemen onaylanıyor. Kamu bankaları önceden emeklilere verdikleri promosyon ödemeleri ile pek çok kişi tarafından tercih ediliyordu. Fakat son dönemlerde sunulan kredi kampanyaları ile de yeni döneme damgasını vurdu.

ONLİNE BAŞVURU YETERLİ

Bu kapsamda Halkbank yeni bir duyuru yayımladı. Online başvuru yapan herkese kredi verilecek. 5 bin TL ile 20 bin TL arasında kredi almak isteyenler için detaylar açıklandı.

EMEKLİLER, ÖZEL VE KAMU ÇALIŞANLARI

Nakit para ihtiyacı olan herkese Halkbank tarafından güzel haber geldi. Hem özel hem de kamu çalışanları ile emeklilere düşük faizli kredi kampanyası başladı. Başvuru şartlarının kolay olduğu kredi kampanyasında vade seçeneğinin 35 ay olması herkesi sevindirdi.

20 BİN TL’YE KADAR İHTİYAÇ KERDİSİ

Halkbank, başvuru yapan kamu ve özel sektör çalışanları ile emeklilere düşük faizli kredi verecek. Başvuruda bulunmak isteyenler banka şubelerine gitmesi yeterli olacak. Onay ise şartların sağlanması halinde dakikalar içerisinde verilecek. Krediniz onaylandığında paranız hemen hesaba geçecek ve ATM’den çekebileceksiniz.

HALKBANK KREDİ ŞARTLARI NELER?

Halkbank ihtiyaç kredisi için TC vatandaşı olmak, düzenli bir gelir olduğunu belgelemek ve kredi puanının 1200 üstü olması yeterli olacak. Şartları sağlayanlar hemen başvuru yapabilecek.