Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Tarım Kredi Market önünde izdiham! İçerisi ana baba günü: 5 litre yağ 92,50 TL, toz şekerse bedavadan biraz pahalı

15 Ağustos tarihinden itibaren ülkemizdeki bütün Tarım Kredi Market şubelerinde indirim başlamıştı. 30’dan fazla üründe yüzde 30 – 35 civarında indirim yapılacağı duyuruldu. Alınan indirim kararı sonrasında dünden itibaren yeni fiyatlandırma yapıldı. Bunun üzerine akın eden vatandaşlar sebebiyle Tarım Kredi Marketler önünde resmen izdiham yaşandı.

Tarım Kredi Market önünde izdiham yaşandı. İçerisi resmen ana baba günü gibi kalabalık.5 litre sıvı yağ sadece 92,50 TL, tozşeker ise 34 TL’den satılacak. Bunun dışında pek çok üründe de indirime gidildiği duyuruldu. Diğer marketlere kıyasla çok daha uygun olan Tarım Kredi Marketlerin indirimleri vatandaşlar tarafından yoğun taleple karşılaştı.

TARIM KREDİ MARKETLER İNDİRİMLİ ÜRÜNLER LİSTESİ

Tarım Kredi marketleri de şu an 30 üründe büyük indirim var. İndirime giren ürünler ise şöyle; “Makarna, un, salça, pirinç, bulgur, mercimek, nohut, fasulye, şeker, ay çiçek yağı, zeytin yağı, tavuk ürünleri, tam yağlı süt, yarım yağlı süt, yumurta, peynir, tereyağı, bal, zeytin, çay, Türk kahvesi, patates, kuru soğan, karpuz, kavun, çamaşır deterjanı, bulaşık deterjanı, çamaşır suyu, sıvı sabun, peçete, rulo havlu, kolonya, bebek bezi”

TKM 16 AĞUSTOS 2022 İNDİRİMLERİ

16 Ağustos 2022 Salı günü Tarım Kredi Market indirimleri yine tüketiciler tarafından merakla araştırılıyor. Bugün Türkiye genelinde bulunan tüm Tarım Kredi Kooperatifi marketlerde indirimli olarak satışa çıkan ürünler söyle;

5 litre TMO ayçiçek yağı 92,50 TL,

2 KG Türk şeker toz şeker 34 TL,

1 kilogram bulgur 14,90 TL,

500 gram Marmarabirlik siyah zeytin 20,90 TL,

Nescafe Ekspres çeşitleri 10,90 TL