Editörün SeçtikleriEkonomiGenel

Otomobil dünyası böyle kampanya görmedi! Arabanı şimdi alıp 2023’te ödemeye başlıyorsun: Başvurular için son ay!

Araç sahibi olmak isteyen binlerce vatandaş sıfır ve ikinci el araç piyasalarında fiyatların hangi yöne gideceğini görmek ve buna göre harekete geçmek istiyor. Zira son aylarda hızla artan otomobil fiyatlarından dolayı vatandaşlar araç sahibi olmak için en uygun fiyatları yakalamayı amaçlıyor. Pandemi döneminde yaşanan çip krizi sonrasında dev markaların üretimi yavaşlatması sıfır otomobil fiyatlarında artışlara neden olurken, bu süreçte ikinci el otomobil fiyatlarında da artışlar yaşandı.

Otomobil dünyası böyle kampanya görmedi! Arabanı şimdi alıp 2023'te ödemeye başlıyorsun: Başvurular için son ay!

Yaşanan fiyat artışları sonrasında vatandaşlar markların sunduğu kampanyaları merakla incelerken, Hyundai sunduğu Ağustos kampanyası ile tüm dikkatleri çekti. Ayın özel teklifleri kapsamında Hyundai, i10 modelinde “Şimdi al, Şubat 2023’te ödemeye başla” fırsatı sunuyor. İşte detaylar…

ŞİMDİ AL ŞUBAT 2023’TE ÖDE

Otomobil sahibi olmak isteyen vatandaşlar, markaların sıfır otomobillerde sundukları kampanyaları araştırmaya devam ediyor. Bu kapsamda birçok marka yaz dönemi kampanyalarını sunarken, birçok cazip fırsat da Hyundai’den geldi. Türkiye’nin ve aynı zamanda dünyanın en çok tercih edilen otomobil markalarından biri olan Hyundai, Ağustos ayına özel teklif ve kampanyalarını duyurdu. Hyundai ayın özel tekliflerinde Hyundai i10 modelinde “Şimdi al, Şubat 2023’te ödemeye başla” fırsatını sundu.

Otomobil dünyası böyle kampanya görmedi! Arabanı şimdi alıp 2023'te ödemeye başlıyorsun: Başvurular için son ay!

HYUNDAI AYIN ÖZEL TEKLİFLERİ

Hyundai tarafından Ağustos 2022 itibariyle sunulan cazip teklifler arasında birçok kampanya bulunuyor. Bu kampanyalar şöyle:

  • Hyundai i20 7.000 TL’ye varan indirim veya 50 bin TL’ye 12 ay ve %0,99 faiz fırsatı,
  • Hyundai ELANTRA, şimdi al Şubat 2023’te ödemeye başla,
  • Hyundai BAYON, şimdi al Şubat 2023’te ödemeye başla,
  • Hyundai KONA, 5.000 TL indirim veya 50 bin TL’ye 12 ay %0,99 faiz fırsatı,
  • Hyundai KONA Elektrik, şimdi al Şubat 2023’te ödemeye başladı.

Hyundai tarafından sunulan cazip tekliflerde i10, ELANTRA, BAYON ve KONA Elektrik modellerinde 6 ay sonra ödeme fırsatı sağlanıyor.