Akademik Personel

Gaziantep Üniversitesi 11 Akademik Personel Alacak

Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü tarafından Devlet Personel Başkanlığına verilen ilanda üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere 11 Akademik Personelin alınacağı kaydedildi.

Yapılan açıklamada adaylardan başvurularını ilanda belirtilen zaman dilimleri arasında yapmaları istendi. Zamanı geçen ve eksik belge ile yapılan başvurular geçersiz sayılacak.

Verilen bilgilere göre 2 adet profesör, 9 adet yardım doçent kadrosuna alım yapılacak.

Alım yapılacak fakülteler: Diş Hekimliği Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Tıp Fakültesi ile Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi.

İşte Üniversite tarafından verilen ilanın detayları

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörlüğünden:

ÖĞRETİM ÜYELERİ ALINACAKTIR.

Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri ile Gaziosmanpaşa

Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri uyarınca öğretim üyeleri alınacaktır.

İstenilen belgeler Üniversitemizin http://www.gop.edu.tr adresinde mevcuttur. Başvuru süresi ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren 15 (on beş) gündür.

Profesör kadroları için başvuru dosyaları 6 (altı) takım halinde Rektörlük Personel Daire Başkanlığına, yardımcı doçent kadroları için başvuru dosyaları 4 (dört) takım halinde ilgili Dekanlıklara teslim edilecektir.

Müracaatlar şahsen olup, posta ile yapılan, eksik ve onaysız belgelerle yapılacak müracaatlar ile süresi içinde yapılmayan müracaatlar kabul edilmeyecektir.