Editörün SeçtikleriEkonomiGündemİş İlanlarıİşkur İş İlanları

Bakan Koca duyurdu: Sağlık Bakanlığı 1356 sürekli işçi alıyor: Yarına kadar başvurunuzu yapın

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca sağlık sektöründe işçi alımı olacağına ilişkin çok önemli bir açıklama yaptı. Bakan Koca açıklamalarında merkez ve taşra teşkilatında istihdam yapılacağını belirtti. Ayrıca işe alımların mülakatsız ve noter kurasıyla olacğaı belirtilerek alınacak işçi sayısı ve başvuru tarihinin de paylaşıldığı belirtildi.

BAKAN KOCA AÇIKLAMA YAPTI

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, merkez ve taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere 1356 engelli sürekli işçi alımının mülakatsız, noter kurasıyla olacağına ilişkin bir açıklama yaptı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıklamalarını sosyal medya hesabı üzerinden yaptı. Bakan Koca açıklamalarında engelli statüsünde sürekli işçi alımına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

1356 PERSONEL ALINIYOR

Merkez ve taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere, engelli statüsünde 1356 sürekli işçi alınacağını belirten Bakan Koca alımların mülakatsız, noter kurasıyla olacağını başvuruların 19 Ağustos’a kadar yapılabileceğini bildirdi. Ayrıca başvuruların http://esube.iskur.gov.tr adresinden yapıldığı paylaşıldı.

İŞTE YAPILAN DUYURU

Konu ile ilgili olarak Bakan Koca’nın açıklamaları şöyle oldu:

“Merkez ve taşra teşkilatımızda istihdam edilmek üzere, engelli statüsünde 1356 sürekli işçi alınacak. Alımlar mülakatsız, noter kurasıyla olacak. Başvurular, 19 Ağustos’a kadar, http://esube.iskur.gov.tr adresinden yapılıyor. Hayırlı olsun”