Gündem

Aralarında aşk var denmişti; tüm tatili birlikte geçirmişlerdi: Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol’dan bugün açıklama geldi…

İlk rol aldığı “Siyah Beyaz Aşk” isimli dizi ile yakınlaşan Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol, sık sık dostluklarının bu dizide başladığını dile getirmişti. Yıllar sonra yeniden bir araya gelen Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol, bu yıl Netflix dijital yayın platformundan yayınlanan Kuş Uçuşu isimli dizinin başrollerini paylaştı. Dostlukları bu setin ardından daha da derinleşen Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol’un gitgide yakınlaşmaya başladığı ve bu yakınlaşmanın dostluğu özel bir ilişkiye çevirdiği iddia edilmişti. O iddialara yanıt veren Birce Akalay oldu.

DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLAMIŞTI

Geçtiğimiz günlerde İbrahim Çelikkol’un doğum gününde oldukça samimi bir paylaşım yapması ile dikkat çeken Birce Akalay, yayınladığı doğum günü mesajına; “İbom! Canımın içi, çocuk ruhlu, yüce gönüllü, koca adam.Yanımda olduğun her güne minnettarım. İyi ki doğdun paşam! Bir ömür ayrılmasın yollarımız, hayat yayla gibi o vefalı kalbine hep ferah ve huzurlu gelsin! İyi ki varsın can yoldaşım” notunu düşmüştü. Bu notun ardından sık sık görüntülen Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol’un aralarındaki dostluğun aşka dönüştüğü iddia edilmişti.

BU YIL İKİ KEZ TATİLE ÇIKTILAR

Özellikle bu yaz sık sık birlikte görüntülenen Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol, şimdiden iki kez tatile çıktı. İlk olarak Bodrum semalarında görüntülenen Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol, ardından ise, Kaz Dağları’nda bir araya geldi. İkilinin sık sık birlikte görüntülenmesi ise, haklarında çıkan aşk dedikodularını güçlendirmişti.

BİRCE AKALAY’DAN BEKLENEN İBRAHİM ÇELİKKOL AÇIKLAMASI GELDİ

Haklarında çıkan aşk dedikodularına ilk yanıt Birce Akalay’dan geldi. Konuya ilişkin net konuşan ünlü oyuncu, “İbrahim benim canım dostum. Eski eşi Mihre arkadaşım. Bir kadın ile bir erkek, arkadaş olamazlar mı? Hayatta hiçbir şey imkansız değil ama bizim öyle bir durumumuz yok. Birlikte tatil yapıyoruz. Ailecek görüşüyoruz. Etik olmaz” açıklamalarında bulundu.