Emlak

Akbank, 120 bin TL’den başlayan fiyatlar ile konut satışları yapacağını duyurdu! Konutlar sadece üç adet ve o şehirde yer alıyor!

Vatandaşların yoğun bir şekilde talep göstermeye devam ettiği icradan satılan konutlar arasına bu ay Akbank, üç yeni konut daha ekledi. 120 bin TL’den başlayan ihale başlangıç bedelleri ile konutları satışa çıkaran Akbank, yeni satışa koyduğu konutların üçünü de Şanlıurfa’dan satışa çıkardı. Şanlıurfa’dan satışa çıkan üç konutun birisi Viranşehir ilçesinden satışa konurken; diğer iki konutun Suruç ilçesinde yer aldığı öğrenildi.

AKBANK’IN ŞANLIURFA’DAKİ KONUTLARI 120 BİN TL’DEN BAŞLIYOR

Bu ay içerisinde ihalesini açtığı konutlardan birini Şanlıurfa’dan satışa koyan Akbank, satışa çıkardığı konut ile ilgili detaylı bir ilan yayınlayarak, kamuoyunu bilgilendirdi. Söz konusu konutun Şanlıurfa ilinin Viranşehir ilçesinde yer aldığını belirten Akbank, konutun kullanım alanını ise, 67 metrekare olarak açıkladı. Konutun ihale başlangıç bedeli ile teminat edeli gibi maddi değerlerini de kamuoyu ile paylaşan Akbank, konutun ihalesine katılım için yalnızca 12 bin TL’lik bir teminat talep ederken; konutun ihale başlangıç bedelini ise, 120 bin TL olarak belirledi.

AKBANK’IN ŞANLIURFA’DAN SATIŞA ÇIKARDIĞI İKİ KONUT AYNI APARTMANDA YER ALIYOR

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinden satışa çıkardığı 67 metrekarelik konutun yanı sıra iki adet daha konut satışa çıkaran Akbank, bu konutları ise, şehrin Suruç ilçesinden satışa koydu. Suruç ilçesinde yer alan iki farklı apartman dairesini aynı apartmandan satışa çıkaran Akbank, apartmanların ihalesi için süreci başlattı. Her iki apartman dairesi için de detaylı bir ilan yayınlayan Akbank, apartman dairelerinin genişliğinin 180’er metrekare olduğunu ilan detayına ekledi. Her iki apartman dairesinin ihalesine katılım için de 50 bin TL teminat isteyen Akbank, daireleri ihaleye 500 bin TL’den başlattı.