Personel Alımı

Öğretmenevi İŞKUR personel alım ilanını duyurdu: En az 7.000 TL maaş ile çalışacak personel aranıyor!

İŞKUR tarafından Öğretmenevi personel alım ilanları yayınlandı. Öğretmenevi 3 farklı İŞŞKUR ilanı ile personel alımı yapacağını duyururken, unvanlarda yapılacak olan personel alımları için İŞKUR iş ilan numaraları da yayımlandı. Söz konusu ilana göre Öğretmenevi ortalama 7.000 TL maaş ile alımlar gerçekleştirecek. İlana göre Fındıklı Sabancı Öğretmenevi bünyesinde istihdam edilmek üzere ve farklı unvanlarda 7.000 TL maaş ile personel alımı yapılacak. İlanda alım yapılacak branşlar ve kontenjanlar da belirtildi. Öğretmenevi tarafından, İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana göre personel alım şartları ve detayları neler? İşte detaylar…

ÖĞRETMENEVİ PERSONEL ALIMI

İŞKUR resmi sayfası üzerinden yayınlanan ilana göre Fındıklı Sabancı Öğretmenevi bünyesinde istihdam edilmek üzere ortalama 7.000 TL maaş ile farklı unvanlarda personel alımı yapılacak. Söz konusu ilana göre 1 kimyager, 1 aşçı ve 1 dağıtım elemanıyla birlikte toplamda 3 personel alımı yapılacak. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanda personel alımı için aranan özel şartlar da duyuruldu.

ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

Söz konusu ilana göre aşçı alımı için adayların usta öğreticilik belgesinin olması ve aşçılık mesleğinde de en az 3 yıl deneyimli olması gerekiyor. Bir diğer yandan ilana göre adayların vardiyalı sistemde çalışabiliyor olması ve Milli Eğitim Bakanlığı onaylı hijyen belgesine de sahip olması gerekiyor.

Kimyager alımlarında ise adayların iş sağlığı güvenliği belgesine sahip olması ve kimyagerlik mesleğinde de en az 3 yıl deneyimli olması gerekiyor. Öte yandan dağıtım elemanı alımı içinse adayların mesleğinde en az 2 yıl deneyimli ve ağır yük taşımasına engel bir sağlık sorununun olmaması gerekiyor. Ayrıca adayların vardiyalı sistemde çalışabiliyor olması da gerekiyor.

BAŞVURU TARİHLERİ

Özel şartları karşılayan, 18 yaşından büyük ve 50 yaşından küçük Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olanlar söz konusu personel alımları için 23 Ağustos 2022 tarihine kadar İŞKUR üzerinden ilgili ilanla başvuruda bulunabilecek.