Editörün SeçtikleriEkonomi

Sadece Akbank hesabı olanlar yararlanabilecek: Hediye edilecek! Başvuru için 7 gün süresi kaldı

Özel bankalar arasında olan ancak yaptığı kampanyalar ile vatandaşların dikkatini çeken Akbank’tan yeni bir kampanya daha geldiği açıklandı. Akbank resmi web sayfası üzerinden yapmış olduğu açıklamasında kart sahipleri için indirim hediye edileceğini belirtti. Kampanyaya katılmak için başvurular ay sonunda sona erecek.

Akbank tarafından yapılan açıklamaya göre 31 Ağustos tarihine kadar Axess ya da Wing asıl kredi kartı başvurusu yapan Akbank müşterilerine 750 TL indirim yapılacak. İşte kampanya detayları

AKBANK KAMPANYA DETAYLARI

Akbank kampanyasının detaylarını ve koşullarını tek tek açıkladı. Kampanyaya katılmak isteyenler için koşullar belli oldu. Kampanyaya katılım sağlayanlar 750 TL indirimden yararlanabilecek.

Kampanya 01.08.2022– 31.08.2022 tarihleri arasında, ilk kez Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan Akbank müşterileri için geçerlidir.

Şube, Müşteri İletişim Merkezi, Akbank Mobil, Juzdan, İnternet Şube, ATM, Akbank.com, axess.com.tr, wingscard.com.tr kanalları aracılığıyla kredi kartına başvurulabilir.

Başvuru formunda “kartımın anında dijital kullanıma açılmasını istiyorum” seçeneği seçilerek anında dijital kullanım özellikli kart sahibi olunabilir ve Akbank müşterileri, kartları adreslerine ulaşmadan, anında internet harcamaları ve mobil ödemelerde kullanabilir.

01.08.2022 öncesi açık Axess, Wings veya Free kartı olmayıp, 01.08.2022-31.08.2022 arasında başvurarak, 31.08.2022’ye kadar kartı onaylanan müşteriler kampanyadan faydalanabilir.

01.08.2022-31.08.2022 tarihleri arasında başvurusu onaylanan müşteriler kampanya kapsamında 30.09.2022’ye kadar market ve akaryakıt sektörlerinde yapacakları her 750 TL ve üzeri harcamaya 150 TL, toplam 750 TL’ye varan indirim kazanabilirler.

Kampanya kazanımı aynı gün içerisinde aynı iş yerinden yapılacak olan ilk 750 TL’lik harcama için geçerlidir.

Kampanyaya Free, ticari kartlar, ek kart ve sanal kart başvuruları dâhil değildir.

Kampanya müşteri bazında gerçekleştirilecektir.

Kampanyadan sadece ilk kez Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan müşteriler yararlanabilir.

Kampanya boyunca market ve akaryakıt sektörlerinde yapacakları her 750 TL ve üzeri harcamaya 150 TL, toplam 750 TL’ye varan indirime ek olarak, üye işyerlerinden ve diğer kampanyalardan da chip-para kazanılabilir.

Kazanılan indirim tutarı kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra 2 iş günü içerisinde ekstreye indirim olarak yansıtılacaktır.

Kampanyada indirim kazanan işlemin iptali veya değişikliği nedeniyle kısmi ya da tüm ödemenin iadesi durumunda, kazandırılan indirim tutarı hesap özetine/ ekstresine borç kaydedilir.