Bilim, TeknolojiEditörün SeçtikleriEkonomi

70 yaş altındakilere duyuru yapıldı: Başvuranlara bedava olacak! 3 ay boyunca kullanabilecekler

70 yaşının altındakilere duyuru yapıldığı açıklandı. Gelen bir son dakika haberine göre son dönemlerde kampanyaları ve açıklamalarıyla dikkat çeken Akbank yeni bir kampanya başlattığını açıkladı. Banka yaptığı açıklamasında Vodafone ile ilgili özel bir kampanya olduğunu duyurarak detayları aktardı.

Akbank’ın kampanyasına göre 70 yaş altındakilerin başvurması halinde 3 ay boyunca her ay 10 GB bedava internet hediye edilecek. Kampanyadan yararlanmak isteyenler için koşullar da ayrıca açıklandı.

AKBANK KAMPANYA DETAYLARI VE KOŞULLARI

Akbank kampanya açıklaması yaptı. Akbank, resmi sitesi üzerinden kampanyasının tüm detaylarını müşterilerine bildirdi. İşte Akbank’ın açıklaması;

Kampanya kapsamında Vodafone faturalı hat müşterisi olan ve Akbank Mobil üzerinden ilk kez Akbanklı olanlar 3 ay boyunca her ay aylık 10 GB kazanabilir.

Kampanyaya Vodafone Yanımda uygulamasında tek seferlik gözüken davet kodunu Akbank Mobil’den Akbanklı olma sürecine başlarken girerek katılabilirsiniz. Kodunuzu bir kere görebileceğiniz için aldıktan sonra başka bir yere not etmeniz önemle rica olunur.

Müşteri, davet kodu ile Akbank Mobil’den müşteri olma başvurusu yapması sonrasında, sürecin Akbank Mobil’den değil, kurye süreci ile tamamlanması halinde veya şubeden tamamlanması halinde Akbanklı olma sürecini başarılı bir şekilde tamamlanması sonrasında yine hediye GB’lara hak kazanır.

Kampanyaya katılmak için Akbank Mobil’den “müşteri olmak istiyorum” butonuna tıklayarak çıkan ilk sayfada size özel ve tek seferlik verilen davet kodunu girerek adımların takip edilmesi ve Akbanklı olma sürecinin tamamlanması gereklidir.

AKBANKLI OLANLAR YARARLANABİLECEK

Kampanyadan ilk defa ve Akbank Mobil üzerinden Akbanklı olanlar yararlanabilir.

Kampanya sadece Akbank Mobil üzerinden yapılan başvurular için geçerlidir. Kampanya Akbank şubelerinde geçerli değildir.

Kampanyadan sadece bir kere yararlanılabilir.

VODAFONE FATURALI HAT SAHİBİ OLMAK GEREKİYOR

Kampanyaya katılmak için Vodafone faturalı hat sahibi olunması gerekmektedir.

Hediye aylık 10 GB, hak kazanılması durumunda takip eden ayda yüklenmeye başlayacak ve yüklendiği günden sonraki gelen 2 ayda da aynı gün yenilenecektir.

Mobil’den Akbanklı olmak için Akbank Mobil uygulamasını indirip, “müşteri olmak istiyorum” butonuna tıklayarak ve çıkan ekranda özel davet kodunu girerek adımların takip edilmesi yeterlidir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Kampanyadan sadece aktif Vodafone faturalı hat aboneleri yararlanabilecektir. Kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış durumda olan hatlar üzerinden kampanyaya katılım yapılamayacaktır.

Akbank Mobil’den müşteri olma hizmeti sadece 70 yaşın altındaki kişiler için geçerlidir. Dolayısıyla, kampanyadan faydalanan müşterinin aylık 10 GB kazanabilmesi için 70 yaşın altında olması gerekmektedir.