EmlakGündem

Ankara’dan Ev Arayanlara Müjde; Vakıfbank’ta Evler 150 Bin TL’nin Altına Düştü! Böylesi Fiyatlar Bir Daha Denk Gelmez…

Bir süre önce icradan satışa çıkardığı konut listesinde güncellemeye giden Vakıfbank, listeye başkent Ankara’dan 150 bin TL’nin altında tam üç adet daire ekledi. Genişliği 80 ila 100 metrekare arasında değişen bu dairelerin oda sayılarının ise, 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandığı öğrenildi. Öte yandan Vakıfbank, her üç daire için de ihale sürecini başlattı.

VAKIFBANK’IN ANKARA’DAKİ EVLERİ 115 TL’DEN BAŞLIYOR

150 bin TL’nin altında ihale başlangıç bedeli ile satışa çıkardığı ilk dairesini Ankara ilinin Beypazarı ilçesinin Ayvaşık mahallesinden satışa koyan Vakıfbank, bu bölgede yer alan 100 metrekarelik ve 2+1 odalı bir apartman dairesi için ihale sürecini başlattı. Oldukça uygun bir fiyattan satışa çıkan bu daire için Vakıfbank’ın istediği ihale başlangıç bedeli 115 bin TL oldu.

VAKIFBANK’TA 1+1 EV SEÇENEKLERİ DE VAR

Ankara’dan uygun fiyatlı 2+1 odalı daireler satışa çıkardığı gibi 1+1 daireler de satışa çıkaran Vakıfbank, yine Ankara ilinin Beypazarı ilçesinin Ayvaşık mahallesinde yer alan bir daireyi 150 bin TL’nin altında bir ihale başlangıç bedeli ile satışa çıkardı. Oldukça geniş olan bu daire hakkında bilgi veren Vakıfbank, dairenin kullanım alanını 80 metrekare açıkladı. Öte yandan Vakıfbank’ın bu daire için istediği ihale başlangıç bedeli 120 bin TL olarak açıklandı.

GENİŞ 2+1 EVLER DE VAKIFBANK’IN SATIŞ LİSTESİNDE

Ankara’dan satışa çıkardığı 150 bin TL’nin altındaki son evi de Beypazarı ilçesinden satışa koyan Vakıfbank, bir kez daha ilçenin aynı semtinde yani Ayvaşık’tan ev satışa çıkardı. Geniş 2+1 odalı bir daire satışı gerçekleştireceğini duyuran Vakıfbank, dairenin kullanım alanını 100 metrekare olarak bildirdi. Vakıfbank’ın bu konut için belirlediği ihale başlangıç bedeli ise, 135 bin TL olarak belirlendi.