EmlakGündem

50 Bin TL’ye Arsalar; 550 Bin TL’ye Evler; 600 Bin TL’ye İşyerleri… Hepsi Türkiye İş Bankası’ndan Satışta!

Gayrimenkul satışlarında onlarca seçenek sağlamasıyla dikkat çeken bankalardan biri olan Türkiye İş Bankası, bu ay itibariyle ihaleye çıkardığı gayrimenkuller arasına yenilerini eklemiş bulunuyor. Gerçekleştirdiği güncelleme sonrasında Diyarbakır’dan hem arsa hem işyeri hem de konut satışa çıkarmış olan Türkiye İş Bankası, fiyatları da oldukça uygun tutuyor.

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NDA ARSALAR 50 BİN TL’DEN BAŞLIYOR

Türkiye İş Bankası’nın Diyarbakır’dan satışa çıkardığı arsa, Bismil ilçesinin Bayındır semtinde yer alıyor. Arsanın genişliği brüt olarak 26211 metrekare iken, Türkiye İş Bankası, bu arsayı hisseli olarak satışa koymuş bulunuyor. Türkiye İş Bankası’nın satışa çıkardığı için istediği ihale başlangıç bedeli ise, 50 bin TL olarak biliniyor.

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NDA KONUTLAR 550 BİN TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLAR İLE SATIŞA ÇIKIYOR

Konut satışlarında nadiren de olsa Diyarbakır’dan da ilanlar listesine ekleyen Türkiye İş Bankası, bu ay satışa çıkardığı bir konut için ihale sürecini başlatmış bulunuyor. Türkiye İş Bankası’nın Diyarbakır’dan satışa çıkardığı konut, Bismil ilçesinin Altıok mevkinde yer alıyor. Genişliği 120 metrekare olan bu konutun bir apartman dairesi olduğu biliniyor. Öte yandan Türkiye İş Bankası’nın bu konut için ihale başlangıç bedeli 550 bin TL olarak açıklanmış bulunuyor.

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NDA İŞYERLERİ DE SATILIYOR

İcradan sadece konut ya da arsa satışı gerçekleştirmeyen Türkiye İş Bankası, aynı zamanda piyasa değerinin altında bedeller ile ihale başlattığı işyerleriyle de vatandaşların yatırım alanına yönelmesine yardımcı oluyor. Türkiye İş Bankası’nın bu ay Diyarbakır’dan da satışa çıkardığı bir işyeri bulunuyor. İhale bedeli 600 bin TL olarak belirlenmiş olan bu işyeri, Diyarbakır ilinin Yenişehir ilçesinin Şehitlik mevkinde yer alıyor. Genişliği 236 metrekare olan bu işyerinin depo olarak kullanıma uygun olduğu biliniyor.