Editörün SeçtikleriEkonomi

Asgari ücretliye çılgın fırsat: 750 TL verilecek! Başvurular ay sonunda sona eriyor

Bankalar son dönemlerde kampanyalarına her geçen gün bir yenisini daha ekliyor. Bu kapsamda gelen bir son dakika haberine göre yeni kampanya Akbank tarafından geldi. Akbank, yaptığı açıklamasında asgari ücretliye tam 750 TL para ödülü verdiğini duyurdu. Kampanya kapsamında verilen ödülün sınırlı sayıda olduğu belirtildi.

Adana Ses Haber’in aktardığına göre Akbank, asgari ücretli çalışanlara ödeme yapacak. Son dönemlerde emeklilere verilen kampanyalara bir yenisini daha ekleyen Akbank asgari ücretlileri de sevindirdi.

AKBANK KREDİ KARTINI KULLANMAK GEREKİYOR

Akbank’tan Asgari ücretle çalışanlara verilecek olan nakit ödül parası için bazı şartlar bulunuyor. Bu Bunlardan en önemli olanı ise Akbank kredi kartını kullanmak. Yani maaşınızı Akbank’tan alıyor olun ya da olmayın kredi kartını kullanıyorsanız bu kampanyaya katılma şansına sahipsiniz. Kampanyanın detayları Akbank resmi internet sayfası üzerinden paylaşıldı.

AY SONUNDA SONA ERECEK

31 Ağustos tarihine kadar geçerli olacak olan kampanya kapsamında Akbank’ın Axess ya da Wing asıl kredi kartını kullanarak alışveriş yapanlar 750 TL’ye varan indirim ya da ödül kazanma fırsatına sahip olacak.

NASIL KATILIM SAĞLANACAK

Akbank tarafından yapılan duyuruda sadece asıl Kredi kartlarının bu kampanyadan faydalanabileceği ek kredi kartları için kampanyanın geçerli olmadığı ifade edildi. Kampanyaya katılmak için başvuruları 31 Ağustos tarihine kadar gerçekleştirmek gerekiyor. Kampanyaya katılım koşullarını yerine getirenler Cep telefonlarından Akbank mobil uygulamasını indirerek ya da Akbank internet bankacılığı üzerinden Giriş yaparak kampanyaya katılma şansını elde edebilir.