Editörün SeçtikleriGündem

Demet Özdemir, Kınayı Yakmış; Oğuzhan Koç, Bekarlığa Veda Etmişti… “Böyle Şans Olmaz!” Demet Özdemir İle Oğuzhan Koç’un Düğünü Her An Ertelenebilir!

Geçtiğimiz haftalarda ünlü şarkıcı ve oyuncu Oğuzhan Koç ile birlikteliği için, “İkimiz de birbirimize çok şanslı geldik. İkimiz de çok mutluyuz. Ben kendimi çok şanslı hissediyorum” ifadelerini kullanan ünlü oyuncu Demet Özdemir, düğün öncesinde hiçbir adeti atlamadı. Geçtiğimiz günlerde nişan törenini gerçekleştiren çiften Demet Özdemir, kına gecesi yaparken; Oğuzhan Koç ise, bekarlığa veda partisi gerçekleştirdi. Öte yandan çiftin düğünlerinde bir erteleme yaşanabileceği konuşulmaya başlandı.

DEMET ÖZDEMİR, KINA GECESİNDE GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

14 Şubat 2022 Sevgililer Günü’nde evlilik kararı alan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çifti, düğün öncesinde son adetleri yerine getirdi. Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çiftinden ilk hamle Demet Özdemir’den geldi. Kına gecesi yapan Demet Özdemir, arkadaşları ve ailesi ile bir araya geldi. Demet Özdemir’in kına gecesinden gelen ilk görüntüler sonrasında ise, kırmızı duvağının altında ünlü oyuncunun gözyaşlarına boğulduğu görüldü.

OĞUZHAN KOÇ, YAKIN ARKADAŞLARIYLA BEKARLIĞA VEDA ETTİ

Büyük gün öncesinde adetleri bir bir yerine getiren Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çiftinden ikinci hamle Oğuzhan Koç’tan geldi. Eser Yenenler, İbrahim Büyükak, Tolga Akış gibi Oğuzhan Koç ile yakın olduğu bilinen ünlü isimlerin yer aldığı gecede konuklar Demet Özdemir maskesi taktı. Renkli bir parti ile bekarlığa veda eden Oğuzhan Koç’un gecesinin sonu ise, sevgilisi Demet Özdemir tarafından basıldı. Sahte Demet’ler ile selfie çekilen Demet Özdemir, o anı kendi sosyal medya hesabından paylaştı.

DEMET ÖZDEMİR VE OĞUZHAN KOÇ ÇİFTİNİN DÜĞÜNÜ ERTELENEBİLİR

Büyük gün için geri sayımı tamamlamış olan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çiftinin bugün İstanbul’da gerçekleşecek düğün töreni ile hayatlarını birleştirmesi bekleniyordu. Ancak meteorolojiden gelen uyarıları dikkate alarak yoğun yağış beklenmesi nedeniyle düğünde ertelemeye gittiği iddia edilen Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çiftinin düğünlerinin 28 Ağustos 2022 Pazar günü nikah masasına oturacağı iddia edildi.