Editörün SeçtikleriGündem

Didem Arslan Yılmaz’dan Vazgeçme Programına Konuk Olan Cesur’a Kıyafet Vetosu! “Bu Nasıl Bir Kıyafet? Yanar Döner…”

Show TV ekranlarından yayınlanan tanık koruma formatındaki gündüz kuşağı programı olan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme isimli programın sunucusu araştırmacı gazeteci Didem Arslan Yılmaz, geçtiğimiz gün programına konuk olan Cesur isimli genç adamın kıyafeti ile şoke oldu. Cesur’un kıyafetini yakından inceleyen Didem Arslan Yılmaz, kıyafet hakkında epeyce konuştu. Canlı yayında Didem Arslan Yılmaz’ın Cesur’un kıyafetine söylediği sözler ise, herkesi bir hayli şaşırttı!

DİDEM ARSLAN YILMAZ, CESUR’UN KIYAFETİYLE ŞAŞKINA DÖNDÜ

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programı, geçtiğimiz pazartesi itibariyle yeni sezonunun startını verdi. Yeni sezonda ele aldığı vakaları araştırmaya devam eden Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programı, son olarak bir genç kadının kaybını araştırmaya başladı. Bu kayıpla ilgili olarak Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programının ulaştığı Cesur, stüdyoya geçtiğimiz gün konuk oldu. Stüdyoya parlak kıyafetleri ile gelen Cesur, Didem Arslan Yılmaz’ın dikkatini çekti.

CESUR, DİDEM ARSLAN YILMAZ’DAN VETOYU YEDİ

Canlı yayın esnasında Cesur’un kıyafeti karşısında şaşkına dönen Didem Arslan Yılmaz, önce ekibini uyardı. Ardından Cesur’a yaklaşan Didem Arslan Yılmaz, kıyafeti incelemeye başladı. Kıyafete gözlükle de bakan Didem Arslan Yılmaz, Cesur’a, “Cesur ne giydin böyle? Bu nasıl bir kıyafet? Yanar döner… Disko kıyafeti gibi gelmişsin. Bu ne ya arkadaşlar? Bir daha müdahale edin bu kıyafete. Allah Allah çok enteresan. Cebinde parlak bir şey var çok ilginç. Ne yazıyor orada ne deseni var? Ben böyle taşlı kıyafetler giymiyorum. Ne bu sahne kıyafeti mi? Bende bile bu taş yok. Şıkmış ben severim böyle şeyler. Çok ilginç bir adam ya” sözleriyle seslendi.

ÇOK KONUŞULAN KIYAFET, DİSKO KIYAFETİ ÇIKTI

Didem Arslan Yılmaz’ın söyledikleriyle şaşkına dönen Cesur, canlı yayında zor onlar yaşadı. Kıyafetini savunmayı da ihmal etmeyen Cesur, kombini ile ilgili Didem Arslan Yılmaz’a; “Bu benim diskoya gittiğim kıyafetler” dedi.