Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Banka kartı olanlara 100 TL harcama iadesi veriliyor! Şubeye gitmeyeceksiniz: Hesabınıza 100 TL para yatıyor

Bankaların müşterilerine özel kampanyalarıyla ilgili açıklamalar devam ederken en dikkat çekici bir açıklama daha yapıldı. Kuveyt Türk tarafından çok önemli bir duyuru yapıldı ve 30 Eylül’e kadar geçerli kampanyanın ayrıntıları paylaşıldı. Bu doğrultuda şubeye gitmeye gerek kalmadan müşteri olan kişilere 100 TL harcama iadesi verileceği bildirildi.

100 TL İADE EDİLECEK

30 Eylül 2022 tarihine kadar Kuveyt Türk Mobil’den görüntülü görüşme ile müşteri olan herkese 100 TL’lik Sağlam Nakit kart harcamasına 100 TL harcama iadesi hediye edileceği belirtildi.

30 EYLÜL’DE BİTECEK

Kampanyadan 1 Temmuz 2022 – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında görüntülü görüşme ile hesap açan bireysel müşteriler, şahıs firmaları ve çiftçiler faydalanabildiği belirtilen duyuruda kampanyadan faydalanabilmek için hesap açılış sürecimizin ilk adımında yer alan ticari elektronik ileti gönderilmesine onay verilmesi gerektiği paylaşıldı.

KAMPANYA AYRINTILARI

Kampanya ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

• Kampanya kapsamında 30 Eylül 2022 sonuna kadar her ay ilk kez -tek seferde- yapılacak 100 TL ve üzeri Sağlam Nakit Kart harcamasıyla 100 TL’lik harcama iadesi kazanılır.

• Müşteriler bu kampanyadan bir kez faydalanabilir.

• Kampanya kazanımı tek seferliktir.

• Kampanyaya katılım 30.000 kişi ile sınırlıdır.

• Diğer kampanyalarla birleştirilemez.