Editörün SeçtikleriEmlakGündem

Vakıfbank, 3 Adet Evi Tek Bir Fiyattan Satacak; Üstelik Fiyatlar Sadece 165 Bin TL’den Başlıyor! Acele Etmekte Fayda Var…

İcradan uygun fiyatlı konutlar satışa çıkarmaya devam eden Vakıfbank, bugün itibariyle Diyarbakır’dan satışa çıkardığı 7 konut için son 2 gün uyarısı verdi. Satışa çıkardığı üçer konut için tek bir fiyat isteyen Vakıfbank, bölgeden satışta olan en konutlarda en düşük ihale başlangıç bedelini 165 bin TL olarak belirledi.

VAKIFBANK, DİYARBAKIR’DAN 3+0 BİR DAİRE SATIŞA KOYDU

Vakıfbank, ihalesinin sonuna geldiği konutları arasına bugün Diyarbakır’dan da bir konut ekledi. Diyarbakır ilinin Silvan ilçesinin Feridun mahallesinde yer alan bir konutu satışa çıkarmış olan Vakıfbank, bu konutun genişliğini 140 metrekare, oda sayısını ise, 3+0 olarak açıkladı. Konutun ihalesini 2 gün sonlandıracak olan Vakıfbank, konutun ihale başlangıç bedelini 165 bin TL olarak belirledi.

VAKIFBANK, DİYARBAKIR’DAN 3 DAİREYİ TEK FİYATA SATIŞA ÇIKARDI

Vakıfbank, 3+0 konut çıkardığı bölgeden aynı zamanda 3 farklı konutu daha ihaleye koydu. Aynı apartmanda yer alan bu 3 farklı konut tek bir fiyat istediğini duyura Vakıfbank, konutların Diyarbakır ilinin Silvan ilçesinin Feridun mevkinde yer aldığını belirtti. Üç konutun toplam kullanım alanını 175 metrekare olarak ilan eden Vakıfbank, ihalenin 2 gün içerisinde sonlanacağının altını çizdi. Öte yandan Vakıfbank’ın bu konut için istediği ihale başlangıç bedeli, 200 bin TL olarak ilan edildi.

VAKIFBANK’TA BAŞKA BİR 3 DAİRE DAHA SATIŞTA

Yine Diyarbakır ilinin Silvan ilçesinin Feridun mahallesinden 3 farklı konutu tek bir ihale ile satacak olan Vakıfbank, satışa çıkardığı bu 3 konut hakkında ayrıntılı bir bilgi verdi. Konutların apartman dairesi tipinde olduğunu belirten Vakıfbank, 3 konutun toplam kullanım alanını 170 metrekare olarak açıkladı. İhaleyi sadece 2 gün içerisinde sonlandıracak olan Vakıfbank’ın bu 3 konut için ihale başlangıç bedeli ise, sadece 180 bin TL olarak açıklandı.