Gündem

Akıl almaz olay yaşandı: Genç futbolcuya yük treni çarptı! Korkunç ölüm…

Zonguldak’ta akıllara durgunluk veren bir olay meydana geldi! İntihar gibi ölüm bugün 2.30 sıralarında yaşandı. Zonguldak istikametinden gelen kömür yüklü tren, Türkali köyü istasyon mevkiinde, 35 yaşındaki Aytunç Topaloğlu’na çarptı.

İhbar üzerine olay yerine sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. Sağlık personelinin yaptığı kontrolde Topaloğlu’nun yaşamını yitirdiği belirlendi. Jandarma ekipleri güvenlik önlemi aldı, Topaloğlu’nun cenazesi Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi morguna gönderildi.

TREN KORNA ÇALARAK GELMİŞ

Olay sırasında trenin korna çalarak geldiğini anlatan Durdu Çelik, “Seslerin az ilerisinde balkonda oturuyorduk gece. Tren bağıra bağıra geldi. Ben tren köpeği ezdi sandım. Biraz sonra hava aydınlanırken ambulans geldi. Jandarma da geldi. Trenin altından el feneriyle bir şey topluyorlardı. Bunlar galiba insan topluyor dedim. Trenin ezdiği yere kadar geldim. Oradan sonrasına yaklaştırmadılar. Öncesinde bir arkadaşıyla birliktelermiş. Kaza olunca arkadaşını ifadesi alınmak üzere karakola götürmüşler” diye konuştu.