EkonomiGenel

Kart sahipleri için yeni duyuru yapıldı: Eylül ayının sonuna kadar başvurmanız gerekiyor!

Kart sahipleri için yeni duyuru yapıldı. Alışveriş fırsatları tek tek açıklanıyor. Kart sahiplerine tek seferde ödeneceği açıklandı. Kampanya Eylül ayı sonuna kadar geçerli olacak. Yapılacak alışverişler sonucu kartlara para yüklenecek.

15 Ağustos – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında Hepsiburada’dan World Card ile tek seferde yapacağınız alışverişinize 75 TL’ye varan Hepsiburada Puan hediye edilecek!

World Mobil kampanyası kapsamında 15 Ağustos-30 Eylül 2022 tarihleri arasında Hepsiburada`dan tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri alışverişlere 50 TL, 750 TL ve üzeri alışverişlere 75 TL Hepsiburada Puan hediye edilecektir.

Ayrıca World’e özel Hepsiburada’dan yaptığınız 3 ve 6 taksitli alışverişlerinize peşin fiyatına +3 ek taksit sağlanacaktır. +3 ek taksit faydasından yararlanılabilmesi için, işlem anında mutlaka ek taksit seçeneği işaretlenmelidir. Sonradan ek taksitlendirme yapılmayacaktır.

DETAYLAR VE KOŞULLAR

Kampanya kapsamında yalnızca bireysel kredi kartı ve debit kart ile yapılan alışverişler geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez Hepsiburada Puan kazanabilir.

Hepsiburada web sitesi ve mobil uygulamasından yapılacak alışverişler için geçerlidir.

Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa World Mobil uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan “Hemen Katıl” butonuna basılmalıdır. Kampanyaya katılmayan müşteriler kampanyadan puan kazanamayacaklardır.

Kampanya kapsamında kazanılan Hepsiburada Puan’lar 5 Ekim 2022 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 4 Kasım 2022 ’dir. Kullanılmayan Hepsiburada Puan’lar 5 Kasım 2022 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.

Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.

Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’larla kampanyaya dahil işyerlerinden yapılacak alışverişler dahildir. Business kartlar, Albaraka, Anadolubank ve Vakıfbank Worldcard`lar ile yapılan işlemler, iade ve iptal işlemleri, Worldpuan kullanılarak yapılan işlemler kampanya kapsamında değildir.

Dijital kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.

Nakit çekim, iade, mail order ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.

Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.

Kampanya kapsamındaki işlemler mutlaka World Üye İşyerlerindeki Yapı Kredi Bankası POS Sistemi üzerinden geçmelidir.

Kampanyaya dahil işlemler için Yapı Kredi sisteminde tanımlı olan sektör, marka ve üye işyeri tanımları geçerli olacaktır.

Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler içindir. Belirtilen kategorilerden yapılan harcamalarda Worldpuan kazanımı olmayacaktır.