Editörün SeçtikleriEmlak

Vakıfbank, Antalya’da Her Bütçeye Uygun İşyeri Satışlarının Startını Verdi; Sadece 4 Tane Satılacak, Satışlar Kısa Süre İçerisinde Tamamlanacak!

İcradan satışa çıkardığı işyerlerinde piyasa değerinin altında bir fiyat sağlayan Vakıfbank, bu işyerleri arasına Antalya ilinden 4 adet daha yeni işyeri ekledi. Öte yandan Vakıfbank, her işyeri için detaylı bir ilan yayınladı.

VAKIFBANK, ANTALYA’DA 4 ADET DÜKKAN SATACAK

Bu ay satış listesinde güncellemeye gitmiş olan Vakıfbank, Antalya’dan da yeni gayrimenkulleri listesine ekledi. Antalya’dan listeye eklediği ilk işyerini Antalya ilinin Manavgat ilçesinin Çağlayan mevkiinden ekleyen Vakıfbank, bu konumda yer alan asma katlı bir dükkan için satış sürecini başlattı. Dükkan ya da mağaza olarak kullanıma uygun olan bu işyerinin genişliği 181 metrekare olurken, Vakıfbank tarafından belirleyen ihale başlangıç bedeli ise 1 milyon 496 bin TL olarak açıklandı.

VAKIFBANK’IN ANTALYA’DA ASMA KATLI DÜKKANLARI SATIŞTA

Özellikle bu ay ihaleye açtığı dükkanların bir çoğu asma katlı olan Vakıfbank, asma katlı olan başka bir dükkanı Antalya ilinin Finike ilçesinin Kale mahallesinden satışa çıkardı. Kullanım alanı 490 metrekare olan bu işyeri için Vakıfbank, 5 milyon 500 bin TL değerinde ihale başlangıç bedeli belirledi.

VAKIFBANK, ANTALYA KEPEZ’DEN DE DÜKKAN SATIŞA ÇIKARDI

Vakıfbank’ın Antalya’dan satışa çıkardığı bir başka dükkan şehrin merkezi lokasyonlarda yer alan ilçelerinden biri olan Kepez ilçesinden satışa çıktı. Tip olarak asma katlı olan bu dükkanın ilçenin Çankaya mahallesinde yer aldığı öğrenildi. Genişliği 3858 metrekare olan bu işyerini Vakıfbank, 8 milyon 122 bin TL’den ihaleye açtı.

VAKIFBANK, 2 DÜKKAN VE 2 DEPOYU TEK FİYATTAN SATIŞA ÇIKARDI

Antalya ilinden satışa çıkardığı son gayrimenkullü de işyeri olan Vakıfbank, aynı ihale ile hem 2 adet dükkanı hem de 2 adet depoyu satacağını duyurdu. Antalya ilinin Kepez ilçesinin Ayanoğlu mahallesinde yer alan bu işyerlerinin genişliğinin 3406 metrekare olduğu öğrenildi. Öte yandan Vakıfbank, bu işyerleri için 16 milyon 729 bin TL ihale başlangıç bedeli belirledi.