Ekonomi

İş Bankası’ndan Acil İhtiyaçlara Acil Çözüm! Faizsiz 5.000 TL Taksitli Nakit Avans Kampanyası Başladı!

Son dönemlerde artan ekonomik sorunlar nedeniyle vatandaşlar ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına çeşitli alternatifleri değerlendirmeye başladı. Bu kapsamda birçok yöntem ön plana çıksa da bankalardan kullanılan kredilerdeki artış, vatandaşların acil nakit ihtiyacı durumunda yine ilk olarak bankaların sunduğu kredilere başvurduğunu ortaya koyuyor.

Bu noktada, bir ihtiyaç kredisi gibi değerlendirilebilen ancak kimi müşterilere göre daha uygun şartlarda kullanıldığı için daha işlevsel olan taksitli nakit avans ürünü de devreye giriyor. İhtiyaç kredilerine göre genellikle daha düşük meblağlar ile sunulan taksitli nakit avans işlemlerinde bu kez de İş Bankası çok cazip bir kampanya sundu. İş Bankası, İşCep mobil uygulaması üzerinden müşterisi olanlara 5.000 TL’ye varan faizsiz taksitli nakit avans ayrıcalığı sunuyor. İşte detaylar…

5.000 TL’YE VARAN TAKSİTLİ NAKİT AVANS

İş Bankası, İşCep Mobil uygulamasını indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” adımlarını takip ederek İş Bankası müşterisi olanlara, kredi kartları ile 5.000 TL’ye varan faizsiz taksitli nakit avans fırsatı sunuyor. İş Bankası’nın sunmuş olduğu kampanyadan, sadece belirtilen yöntemler ile İş Bankası müşterisi olanlar yararlanabiliyor.

30 Eylül 2022 tarihine kadar İşCep Mobil uygulaması üzerinden İş Bankası müşterisi olanların yararlanabildiği kampanyadan her bir müşteri en fazla bir kez yararlanabiliyor. Kampanya dahilinde faizsiz taksitli nakit avans fırsatı 5 ay vade ile sınırlandırılıyor ve 5 aydan farklı vadelerde ve 5.000 TL’yi aşan tutarlarda geçerli olan taksitli nakit avans faiz oranı uygulanıyor.

KAMPANYA DETAYLARI

Kampanya dahilinde sunulan faizsiz taksitli nakit avans tutarı 300 TL ile 5.000 TL arasında değişiyor ve kampanya tanımlamaları her müşteri için kredi kartı onayını takip eden 7 gün içinde yapılıyor ve kampanyadan yararlanma süresi de 1 yıl ile sınırlandırılıyor. Kampanyaya bireysel ve ticari kredi kartları dahil ediliyor.