Emlak

Halkbank Konut ve İşyerlerini Bitirdi; Şimdi De Araç Satışına Başladı! Üstelik Fiyatlar Yalnızca 237 Bin 500 TL’den Başlıyor…

İcradan satış denince sağladığı seçenekler ile akla gelen ilk bankalardan biri olan Halkbank; işyeri, arazi ve konut satışlarının ardından araç satışları için de ilanlar yayınlamaya başladı. Araçların ihale başlangıç bedellerini 237 bin 500 TL’den başlayan fiyatlar ile belirleyen Halkbank, satıştaki araçları için detaylı bilgi verdi.

HALKBANK, ARAÇ SATIŞLARINA BAŞLADI

Sık sık icradan gayrimenkul satışları gerçekleştiren Halkbank, bu kez icradan araç satışı gerçekleştireceğini açıkladı. İki ayrı araç ile icradan araç alımı ile ilgilenen vatandaşların karşısına çıkan Halkbank, Peugeot marka iki ayrı araç için ihale sürecini geçtiğimiz günlerde başlattı.

HALKBANK, 2017 MODEL PEUGEOT SATIŞA ÇIKARDI

Satışa çıkardığı araçlar arasında kamyonet tipi bir araç bulunduran Halkbank, plakası “66 HR 702” olan bir adet 2017 model Peugeot Partner için ihale sürecini başlattı. Rengi beyaz olan bu aracın yakıt türü dizel iken, vites türü ise manuel olarak Halkbank tarafından açıklandı. Silindir hacmi 1560 olan bu aracın kilometresi ise 197.000 olarak belirtildi. Öte yandan aracın ihale başlangıç bedeli 285 bin TL olurken; ihale boyunca verilebilecek olan tekliflerin minimum artış bedeli ise 2 bin 500 TL olarak açıklandı.

HALKBANK, 2015 MODEL PEUGEOT İÇİN İHALE SÜRECİNİ BAŞLATTI

Halkbank’ın satışta olan bir diğer aracı da kamyonet tipi bir araç oldu. Markası yine Peugeot olan bu aracın modeli Bipper, model yılı ise, 2016 olarak kamuoyuna bildirildi. Rengi beyaz olan bu aracın manuel tipi vitese sahip oluğunu açıklayan Halkbank, aracın yakıt türünü ise dizel olarak ilan etti. Çekme belgesi olan bu aracın silindir hacmi 1248 iken; kilometresi 139.500 olarak duyuruldu. Öte yandan Halkbank bu aracı 237 bin 500 TL’den ihaleye çıkardı.