Genel

Ünlüler Dünyasında Yeni Bir Aşkın Kokusu Yayılmaya Başladı: İki Oyuncu Demet Özdemir Ve Oğuzhan Koç’un Düğününde El Ele Görüntülendi!

Televizyon ekranlarında 2013-2014 sezonunda yayınlanan ve Kanal D ekranları aracılığıyla seyirci karşısına çıkan Güneşi Beklerken isimli dizinin Zeynep karakteriyle hafızalara kazınan ünlü oyuncu Hande Doğandemir ile ekranlara 2016-2017 sezonunda FOX TV aracılığıyla gelen No: 309 dizisinin Onur karakteriyle hafızalara kazınan ünlü oyuncu Furkan Palalı arasındaki yakınlık Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çiftinin düğününe damga vurdu.

HANDE DOĞANDEMİR VE FURKAN PALALI DÜĞÜNE AYRI AYRI GİRİŞ YAPTI

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çiftinin beklenen düğünü 28 Ağustos 2022 tarihinde İstanbul ilinin Sarıyer ilçesinde yer alan Six Sensen Hotel’de gerçekleştirildi. Pek çpk ünlü ismin yer aldığı düğünde Demet Özdemir’in No: 309 isimli dizide başrolleri paylaştığı Furkan Palalı da konuklar arasında yer aldı. Düğüne şimdilerde adının aşk dedikodularına karıştığı Hande Doğandemir’den ayrı olarak gelen Furkan Palalı, şık tarzı ile dikkat çekti. Aynı şekilde siyah ve şık elbisesi ile göz kamaştıran Hande Doğandemir de kameralara poz vererek, düğüne giriş yaptı. Hande Doğandemir ile Furkan Palalı’nın samimi hallerinin gece boyunca kameralara yansıması ikili arasında çıkan aşk dedikodularını güçlendirdi.

DÜĞÜN SONRASINDA EL ELE GÖRÜNTÜLENEN HANDE DOĞANDEMİR VE FURKAN PALALI KAMERALARI GÖRÜNCE PANİKLEDİ

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çiftinin düğününün ardından gerçekleştirilen after party etkinliğinde gece boyunca beraber kameralara yansıyan Hande Doğandemir ve Furkan Palalı’nın sarmaş dolaş yaptıkları dans objektiflere yansıdı. Düğüne ayrı ayrı gelmelerine karşın düğün çıkışı otelden birlikte ayrılan Hande Doğandemir ve Furkan Palalı, gecenin sonunda el ele objektiflere yansıdı. Kameraların kendilerini çektiğini fark etmelerinin ardından panikledikleri görülen Hande Doğandemir ve Furkan Palalı, kendisine sorulan soruları yanıtlamadan mekandan ayrıldı. Öte yandan  Hande Doğandemir ve Furkan Palalı, konuya ilişkin düğün sonrasında da bir açıklama gerçekleştirmedi.