Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

1 Eylül Süper Loto çekiliş sonuçları: 1 Eylül Perşembe Süper Loto çekilişi! Bu akşamın kazandıran numaraları

Şans oyunu oynamayı sevenler için son dakika gelişmesi yaşandı. 1 Eylül Süper Loto çekiliş sonuçları merak konusu oldu. Bu akşamın kazandıran numaraları belli oldu mu? 1 Eylül Süper Loto çekilişi hakkında merak edilen son gelişmeler haberimizde..

Son yapılan çekiliş sonrasında 5 bilen kişi 20 bin 998 TL kazanmıştı. Peki, bu akşam çekilen Süper Loto çekiliş sonuçlarına göre hangi numaralar kazandırdı? İşte detaylar..

1 EYLÜL PERŞEMBE SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI BELLİ OLDU MU?

Milli Piyango İdaresi tarafından haftanın üç günü Salı, Perşembe ve Pazar günleri gerçekleştirilen Süper Loto’nun bu akşam ikinci çekilişi düzenlenecek. Daha önce Salı gününde gerçekleştirilen Süper Loto çekilişi bu akşam saat 21.30 itibariyle başlayacak.

Canlı yayınla Milli Piyango TV’nin resmi internet sitesi ve Youtube kanalları üzerinden de yayınlanan son çekilişte 5 kazanan 20 kişi 20.998,80 TL’nin sahibi olmuştu.

ŞANSLI NUMARALAR BELLİ OLDU MU?

Yapılan son çekilişte şanslı numaralar 13, 14, 15 ,37, 38 ,45 olmuştu. Bu akşamın şanslı numaraları ve detayları ise Milli Piyango İdaresinin resmi sitesi olan “millipiyangoonline.com” adresi üzerinden ilan edilecek.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

MPİ tarafından düzenlenen Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmeye dayalı bir oyun olarak bilinmektedir. Süper Loto’da her seçilen 6 sayı, bir kolon oluşturmaktadır. Tek kolon ücreti ise 3 TL olmaktadır.