Editörün SeçtikleriEmlak

Türkiye İş Bankası, Bu Ayın Gayrimenkul Fırsatını Açıkladı: Kocaman Binayı Tek Bir Fiyattan Satacak! Üstelik Satış İçin…

Merak ile takip edilen icradan satışa çıkardığı gayrimenkuller listesine fırsat niteliğinde bir gayrimenkul daha eklemiş olan Türkiye İş Bankası, Konya ilinde yer alan bir apartmanı komple tek fiyattan satışa sunmak için harekete geçti.

TÜRKİYE İŞ BANKASI, KONYA’DAN YENİ BİR GAYRİMENKUL SATIŞA ÇIKARDI

Eylül ayının gelmesiyle birlikte icradan satışa koyduğu gayrimenkullerin listesinde bir güncellemeye giden Türkiye İş Bankası, bu ay itibariyle Konya ilinden yeni bir gayrimenkulü satışa çıkardı. Satışa çıkardığı gayrimenkulü bir yatırım fırsatı olarak kamuoyuna ilan eden Türkiye İş Bankası, bu gayrimenkul hakkında detaylı bir bilgi verdi.

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NIN SATIŞTAKİ YENİ GAYRİMENKULÜ BİNA ÇIKTI

Konya ilinin Akşehir ilçesinde yer alan bir bina için ihale sürecini başlatan Türkiye İş Bankası, bölgede yer alan Selçuk mahallesinde bulunan bu binanın tek bir fiyattan satışa çıkarıldığını duyurdu. Kullanım alanı 1649 metrekare olan bu binanın bodrum ve zemin kat da dahil olmak üzere toplamda 6 kata sahip olduğu öğrenildi. Konya’daki 6 katlı bina için ısınma tipini de kamuoyu ile paylaşan Türkiye İş Bankası, 1969 yılında yapılmış bu binanın ısınma tipini merkezi olarak açıkladı.

TÜRKİYE İŞ BANKASI, KONYA’DAKİ BİNA İÇİN 1,5 MİLYON TL TEMİNAT İSTEDİ

Satışa çıkardığı bina ile ilgili rakamsal açıklamalarda da bulunan Türkiye İş Bankası, binanın komple olarak 30 milyon TL ihale başlangıç bedeli ile satışa çıkarıldığını duyurdu. İhale boyunca teklifleri kabul edecek olan Türkiye İş Bankası, tekliflerin minimum 50 bin TL artış ile gerçekleştirilebileceğini duyurdu. Öte yandan Türkiye İş Bankası’nın bu gayrimenkulün ihalesine katılımı için istediği teminat bedeli 1,5 milyon TL olarak açıklandı.