Editörün SeçtikleriGündem

İrem Derici, İbrahim Selim İle Bu Gece Programına Konuk Oldu; İtiraf Üzerine İtiraf Geldi! Meğer İrem Derici İlk Buluşmasında…

Daha önce dijital platformlardan yayınlanan İbrahim Selim ile Bu Gece programı, geçtiğimiz aylarda FOX TV ekranlarına geçti. Şimdilerde her hafta bir ismi konuk eden İbrahim Selim ile Bu Gece programının bu haftaki konuğu 35 yaşındaki İrem Derici oldu. İrem Derici, en berbat ilk buluşmasını anlatınca İbrahim Selim ile Bu Gece programının seyircisi kendisini tutamadı.

İBRAHİM SELİ İLE BU GECE PROGRAMININ KONUĞU BU HAFTA İREM DERİCİ’YDİ

FOX TV ekranlarından yayınlanan İbrahim Selim ile Bu Gece programının 13.bölümü, bu hafta seyirci ile buluştu. Yeni bölümünde yine çok sevilen bir ünlü ismi konuk eden İbrahim Selim ile Bu Gece programı, bu hafta seyirci karşısına ünlü pop şarkıcısı İrem Derici ile çıktı. Özel yaşamına ilişkin bilinmeyenleri programın sunucusu İbrahim Selim’e anlatan İrem Derici, ilk buluşmaya ilişkin, “Berbat geçen bir ilk buluşman oldu mu?” sorusunu samimiyetle anlattı. Konuya bir itiraf ile giriş yapan İrem Derici; “Çok ünlü olduğumdan beri ilk buluşmalar hep evde oluyor. Görüntülenmemek daha rahat olmak açısından.” diyen İrem Derici, “O zamanlar çok ünlü değildim. İnsanlar beni ya birilerine benzetiyor ya da menajerim Özgür Aras’ın yanında görünce ‘Aa ünlüdür’ diyorlardı” açıklamalarında bulundu.

İREM DERİCİ, EN BERBAT İLK BULUŞMASINI ANLATTI

İbrahim Selim’in sorusu üzerine en kötü geçen ilk buluşmasını anlatan İrem Derici, “Bir adamla sosyal medya üzerinden mesajlaşıyoruz. Ama nasıl zeki biri. Adam buluştuğumuzda bu da olsa aşık olacağım (telefon ahizesini işaret ediyor), o kadar etkilendim. Bir iki hafta sonra biz buluştuk, Nişantaşı’nda bir mekana gittik. Ama benim mesajlaştığım adamla buluştuğum adam aynı değil. Heyecan, gerginlik de değil öyle olsa bir süre sonra geçerdi. Jargonundan anladım, o değil. Şimdi gittim de oturacağım iki saat. Duruyordum öyle, anlatıyor o. Alkol tüketmeye başladım ben de. Zaten bir süre sonra ‘Anlat yahu… Sen ne tatlı çocuksun’a kadar geldi olay” diyerek gecenin başlangıcını anlattı. İrem Derici’nin gecenin sonunda yaşadığı ise, İbrahim Selim ile Bu Gece programının seyircisini kahkahaya boğdu.

İREM DERİCİ İLK BULUŞMASINDAN ENGELLENMİŞ

Soruya oldukça çarpıcı itiraflar ile cevap veren İrem Derici, “Sonra baktım hiçbir yere varmayacak, mekandakileri de tanıyordum, ‘Bir taksi tutup gideyim’ diye düşündüm. Adam, beyefendi çıktı, ‘Ben seni bırakırım’ dedi. Ama muhabbeti kadar şoförlüğü de kötüymüş. Oradan oraya daldı; ben artık ‘Dur’ diyecekken birden çocuğun üstüne başına, arabanın her yerine kustum. Sonra da hiçbir şey olmamış gibi, ‘Torpidonda ıslak mendil var mı?’ diye sordum. Sonrasında özür falan diledim ama engellemiş beni!” diyerek, ilk buluşmasının engelleme hadisesi ile bittiğini açıkladı. İrem Derici’nin bu anısı, stüdyodaki İbrahim Selim ile Bu Gece programının seyircisini bir hayli eğlendirdi.