Editörün SeçtikleriGündem

Sır Gibi Saklıyorlardı; Bergüzar Korel Ve Halit Ergenç Çifti, Üç Çocuğu İle Birden Görüntülendi! “Meğer, Türkiye’ye Dönüş Sebepleri…”

Birlikte rol aldıkları Binbir Gece isimli dizinin ardından aralarında aşk başlayan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti, aralarındaki ilişkiyi 2009 yılında resmiyete dökmüş ve hayatını birleştirmişti. Bu evliliklerinden Ali, Han ve Leyla adında üç çocukları bulunan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti, şimdiye kadar çocukları ile ilgili hiçbir paylaşım gerçekleştirmemişti. Geçtiğimiz gün çocuklarıyla görüntülenen Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti, çekilmelerine tepki gösterdi.

LONDRA’YA TAŞINMIŞLARDI

Geçtiğimiz yıl Londra’ya taşınma kararı alan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti, Londra geçen günleri için; “Londra’da çocuklarla birlikte çok yoğun bir hayatımız var. Onları okula götürüyoruz, getiriyoruz” açıklamaların da bulundu. Bergüzar Korel, konuya ilişkin verdiği röportajda, “Benim için oldukça yoğun geçiyor. Halit çok gidip, geliyor. Ben genelde çocukların başında kalıyorum ama çok sık gidip, geliyoruz. Türkiye’den arkadaşlarımız geliyor bize. Her şey güzel geçiyor” ifadelerini kullanırken; Halit Ergenç ise, “Aslında çok geliyor, gidiyoruz. Oraya yüzde yüz gitmiş değiliz. Hayatı bir nevi ikiye bölmüş olduk. Burayı kapatmadık, buradaki hayatımız da devam ediyor” demişti.

TÜRKİYE’YE DÖNDÜLER

Londra’ya taşındıktan sonra bu yaz Türkiye’ye geri dönen Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti, dönüşlerinin nedenini de verdikleri röportajda açıklamış ve ne kadar Türkiye’de kalacağını sevenleri için paylaşmıştı. Konuya ilişkin soruya cevap veren Bergüzar Korel; “Oğlumuz müzikle çok ilgileniyor. Müziği çok seviyor. Onun için orada çok imkan var. Biz bunu denemek istedik. Onun da her türlü şeye ulaşabileceği bir yer istedik. Londra, iyi bir eğitim alacağı yer. Tabii ki Türkiye’de de alabilir. İkimiz de Mimar Sinan’lıyız ama biz bunu denemek istedik. Gidiyoruz, geliyoruz… Buradaki evimiz açık. İşlerimiz burada. Sadece bir dönem yani okullar açılana kadar buradayız” diyerek, Türkiye’ye geri dönme sebebine açıklık getirmişti.

BERGÜZAR KOREL VE HALİT ERGENÇ ÇİFTİ, ÇOCUKLARI İLE GÖRÜNTÜLENDİ

Öte yandan çocukları ile görüntü vermekten hoşlanmayan, bu nedenle de kendi sosyal medya hesaplarında dahi çocuklarını paylaşmayan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti, geçtiğimiz gün Etiler’de bir araç içerisinde ailecek objektiflere takıldı. Objektiflere takıldıklarını fark eden, “Arkadaşlar lütfen çekmeyin. Arabada çocuklar var” tepkisini verdikten sonra, sevenlerinin merakını gidermek adına; “Her şey yolunda” açıklamasında da bulundu.