Editörün SeçtikleriKültür-sanat

Arka Sokaklar hayranlarına kötü haber: Başrol diziden ayrıldı! Veda paylaşımı yaptı

Kanal D ekranlarının en uzun soluklu dizilerin başında gelen Arka Sokaklar’dan kötü haber geldi. Dizinin en çok sevilen karakterlerinden biri olan ve Mesut Komiser’i canlandıran Şevket Çoruh Arka Sokaklar’dan ayrılıyor. Ünlü oyuncu ayrılık haberini sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu. Ünlü oyuncunun diziden ayrılacağına dair birtakım haberler yaz aylarının başından bu yana mevcuttu. Başarılı oyuncu Çoruh bu duyumu bugün yaptığı paylaşımla doğrulamış oldu.

Arka Sokaklar 17. Sezonu ile izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin başından bu yana 16 sezondur ekranlarda olan Şevket Çoruh’tan hayranlarını üzen haber geldi. Şevket Çoruh’un veda açıklaması haberimizde..

MESUT KOMİSER BU YIL YOK

Başrollerinde Uğur Pektaş, Gamze Özçelik, Yüsra Geyik gibi pek çok ismin gelip geçtiği Arka Sokaklar dizisi 17. Sezonuna hazırlanıyor. Ancak dizide bu yıl Şevket Çoruh olmayacak.

AYRILIK AÇIKLAMASI YAPTI

Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında diziden ayrıldığını şu sözlerle duyurdu:

“16 sezon 632 bölüm boyunca Arka Sokaklar’da koştum, kaçtım, kovaladım. Mesut’la son dakikaya kadar ter döktüm. Bugün bu yolun sonundayım. Başta yapımcımız Sayın Türker İnanoğlu’na, yıllarca omuz omuza çalıştığım kamera önü ve arkasındaki ekibimize, yayında ve yapımda emeği geçmiş herkese ve ekranda binlerce saat göz göze baktığımız seyircimize teşekkürler”

“Uzaktan görenler MESUT sanıyor, bir ŞEVKET’e döndü benim hayatım..”