Gündem

Bu kadarı olmaz denmişti, ama oldu: Arka Sokaklar dizisinden yıkıcı veda! Dizi her an bitebilir, öyle bir isim gitti ki…

2006 yılından bu yana Kanal D ekranları aracılığıyla seyirci karşısına çıkan polisiye yapım Arka Sokaklar dizisinden 17.sezon öncesinde bir veda haberi geldi. Daha önce Arka Sokaklar dizisinden ayrıldığı iddia edilen Rıza Baba’nın ekibinde yer alan Komiser Mesut’a hayat veren ünlü oyuncu Şevket Çoruh, ayrılığı yaptığı bir paylaşım ile doğruladı.

ŞEVKET ÇORUH, KOMİSER MESUT’A VEDA ETTİ

Bir süredir Arka Sokaklar dizisinden ayrılacağı iddia edilen Şevket Çoruh, dizide canlandırdığı Komiser Mesut karakterine veda eden bir paylaşımda bulundu. Kendi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile herkesi şoke içerisinde bırakan ünlü oyuncu Şevket Çoruh, vedasını doğruladı. Komiser Mesut’un karakterinin son bulduğunu açıklayan Şevket Çoruh, paylaşımında ise; “16 sezon, 632 bölüm boyunca ‘Arka Sokaklar’da koştum, kaçtım, kovaladım. ‘Mesut’la son dakikaya kadar ter döktüm. Bugün bu yolun sonundayım. Başta yapımcımız Sayın Türker İnanoğlu’na, yıllarca omuz omuza çalıştığım kamera önü ve arkasındaki ekibimize, yayında ve yapımda emeği geçmiş herkese ve ekranda binlerce saat göz göze baktığımız seyircimize teşekkürler. Uzaktan görenler Mesut sanıyor, bir Şevket’e döndü benim hayatım…” ifadelerine yer verdi.

SOSYAL MEDYA KOMİSER MESUT’UN GİDİŞİNE TEPKİLİ

Öte yandan Şevket Çoruh’un gerçekleştirdiği Arka Sokaklar dizisine veda paylaşımı sosyal medyada büyük bir yankı uyandırdı. Sempatik karakteri Komiser Mesut ile bir hayli beğenilen Şevket Çoruh, sosyal medya kullanıcılarından çokça yorum aldı. Şevket Çoruh’un gönderisine yapılan yorumlar arasında dikkat çekenleri ise; “Dizi an itibariyle benim için bitmiştir. Mesut yoksa dizinin anlamı yok artık benim için”, “O güzel gülüşünü unutmayacağız hiç”, “Seni özleyeceğiz Mesut Komiser”, “Olmadı be usta” gibi yorumlar oldu.