Gündem

Rasim Öztekin’i kaybetmenin acısına dayanamadı; evlilik yıldönümlerinde Esra Kazancıbaşı Öztekin’den gelen haber, yürekleri dağladı… Neler oluyor?

Usta tiyatro oyuncusu Rasim Öztekin, yaşamını 8 Mart 2021 tarihinde geçirdiği kalp krizi nedeniyle kaybetmişti. Kızı Pelin Öztekin’in zor zamanlar geçirdiği bu ani kaybın etkilerini hala yaşayan başka bir isim ise, Rasim Öztekin’in 2005 yılında nikah masasına oturduğu Esra Kazancıbaşı Öztekin oldu. Eşini kaybetmenin derin üzüntüsünü takipçileriyle paylaşan Esra Kazancıbaşı Öztekin, evlilik yıldönümlerini unutmadı.

ESRA KAZANCIBAŞI ÖZTEKİN, EVLİLİKLERİNİN 17’NCİ YILINI KUTLADI

Resim Öztekin ile evliliklerinin 17’nci yıldönümünü kutlamak için bir paylaşım gerçekleştiren Esra Kazancıbaşı Öztekin, Intagram hesabından yaptığı fotoğraf paylaşımının altına; “Her evlilik yıl dönümüz yaklaştığında ‘Nerede kutlayalım?’ diye planlar yapmak, bazen birbirimize sürprizler hazırlamak vardı… Sevgi dolu, içi gülen gözlerinde kaybolmak vardı… Her gece bana sarıldığında kollarında öylesine sımsıcak, huzurlu uyumak vardı” notunu düşerek takipçilerini bir hayli etkiledi. Ardından eşi Resim Öztekin ile gerçekleştirdiği planlara değinen Esra Kazancıbaşı Öztekin, “Kışları yaz tatili için heyecanla otel rezervasyonları yaptırmak, yeşil ve mavinin kucaklaştığı Ege koylarına doğru uzun bir yolculuğa çıkmak vardı. Arabada klima üzerime çok geldiğinde üşümelerim, sıcaklığı arttırdığımda terlemelerim ve bir türlü ayarı tutturamadığımda ‘Hahhh, işte piyanist şantör yine iş başında!’ diye takılmaların vardı. Her yemek ve kahvaltı sonrasında çay sohbetlerimiz vardı. Birlikte el ele yaşlanma hayallerimiz vardı…” ifadelerini kullandı.

ESRA KAZANCIBAŞI ÖZTEKİN, RASİM ÖZTEKİN’E AŞKINI HAYKIRDI

Paylaşımında eşini kaybetmenin hüznüne de yer veren Esra Kazancıbaşı Öztekin, notta kullandığı; “Şimdi hiçbiri kalmadı. Ben değil, bizken, seninleyken yaşadığım tüm güzellikleri sanki bir deprem yıkıp, geçti. Fotoğraflarda iç acıtan bir hatıraya dönüştü her şey… Sadece büyük, çok büyük bir aşk ve çaresiz, boynu bükük bir özlem kaldı geriye… Bugün evlilik yıl dönümümüz. Belki göz göze, el ele bir kutlama yapamayacağız ama ruhlar ve aşklar ölmediği için eminim ki ikimiz yine birbirimizi hissedeceğiz… Bugün yine sevgimi, aşkımı fısıldayacağım gökyüzüne, martılara, bulutlara… Seni çok seviyorum aşkım…” sözleri ile aynı zamanda eşine aşkını da yeniden haykırdı.