Gündem

Depolu dükkanlara uygun fiyata sahip olmak için acele edin; hepsi Vakıfbank’tan satılacak, satışlar sadece bir süre devam edecek! Son gün…

Fiyatlarına Katma Değer Vergisi (KDV) eklenmemesi nedeniyle piyasanın daha altında gayrimenkul alışını sağlayan icralık satışlara Vakıfbank tarafından birbirinden kullanışlı üç yeni gayrimenkul eklendi. Yeni satışa çıkan gayrimenkullerin tamamını Kayseri’den satışa koyan Vakıfbank, Kayseri’den satışa çıkan bu gayrimenkullerin depolu birer dükkan olduğu bilgisini kamuoyu ile paylaştı.

VAKIFBANK, KAYSERİ’DEKİ DÜKKANLAR İÇİN İHALE SÜRECİNİ BAŞLATTI

İcradan satışa çıkardığı gayrimenkulleri arasına yenilerini eklemeye devam eden Vakıfbank, bu hafta itibariyle Kayseri ilinden dükkan satışlarına başladı. İhale ile satılacak olan Kayseri dükkanlarından ilkini, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinin Cumhuriyet mahallesinden satışa çıkaran Vakıfbank, satışa çıkardığı dükkan hakkında detaylı bir bilgi de verdi. Satışa çıkardığı dükkanın genişliğini kamuoyu ile paylaşan Vakıfbank, dükkanın 225 metrekare genişliğinde ve depolu olduğunu belirtti. Öte yandan Vakıfbank’ın bu dükkan için istediği ihale başlangıç bedeli 1 milyon 42 bin TL olarak belirlendi.

VAKIFBANK’IN KAYSERİ’DEKİ DÜKKANLARININ TAMAMI GENİŞ

İlgiyle takip edilen icradan satışa çıkardığı gayrimenkuller arasında Kayseri’den eklediği dükkanları da bulunduran Vakıfbank, Kayseri’den satışa koyduğu ikinci dükkanı da Melikgazi ilçesinin Cumhuriyet mahallesinden satışa koydu. Genişliği 380 metrekare olan depolu bir dükkanı satışa çıkaran Vakıfbank, bu dükkanın ihale başlangıç bedelini 1 milyon 524 bin TL olarak açıkladı.

VAKIFBANK’IN KAYSERİ’DEKİ TÜM DÜKKANLARI DEPOLU

Kayseri’den satışa çıkardığı tüm dükkanlar geniş olduğu gibi aynı zamanda bütün dükkanlarda depo olduğunu da belirten Vakıfbank, Kayseri’den satışa koyduğu son depolu dükkanı Kayseri ilinin Kocasinan ilçesinin Zümrüt mahallesinden satışa çıkardı. Genişliği 319 metrekare olan bu dükkan için Vakıfbank’ın belirlediği ihale başlangıç bedeli 1 milyon 750 bin TL oldu.