Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

3 ay ertelemeli kredi müjdesi geldi! İhtiyacınızı anında giderin: Şimdi alın 3 ay sonra ödemeye başlayın

Artış gösteren fiyatlar ve enflasyon karşısında vatandaşların maaşları da erime noktasına geldi. Geçimlerini sağlamak isteyen vatandaşlar son dönemlerde bankaların sunduğu kredi paketlerini incelemeye başladı. Öyle ki, popüler bir özel bankadan 3 ay ertelemeli kredi duyurusu geldi. İhtiyacınızı anında giderin! Şimdi alın 3 ay sonra ödemeye başlayın. İşte detaylar..

Yapı Kredi Bankası resmi web sayfası üzerinden yaptığı açıklamasında ihtiyaç sahibi vatandaşlar için 3 aya kadar ertelemeli kredi vereceğini açıkladı. Kredi ödemelerinin maksimum 90 güne kadar ertelenebileceği belirtildi. Dev banka kampanya detaylarını açıklarken, başvuru yapacakların giriş ekranında kampanyayı seçmesi gerektiğini duyurdu.

BAŞVURU DETAYLARI

3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi başvurunuzu Yapı Kredi Mobil veya Bireysel İnternet Şubesi üzerinden hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil veya İnternet Şube kanallarından kullandırım yapmak için, kampanya giriş ekranında “3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi” kampanyası seçilmelidir.

Kampanya seçildikten sonra, ilk taksit tarihi; değiştirilmedikçe kredi açılış gününden azami 120 gün sonrası olacak şekilde gelecektir.

Kampanyanın azami vadesi ödemesiz dönem dahil 36 ay olup, en fazla 90 gün öteleme seçeneği sunulmaktadır.

Ödemesiz dönemlere ait faiz tutarı ilk taksite yansıtılır.

Bankamız tarafından tanımlanan ön onaylı limitiniz olması durumunda, limit tutarınıza kadar kredi kullanabilirsiniz. Ön onaylı limitler sonrası tekrar değerlendirme yapılabilir, bankamızca limitleriniz kredi kullanımından önce düşürülebilir veya tamamen iptal edilebilir.

Kredi başvurunuz bankamız politikaları çerçevesinde değerlendirilir ve uygun olması durumunda kullandırım yapılabilir. Banka değerlendirmesi sonrasında başvurunuz olumsuz sonuçlanabilir ya da talep ettiğiniz tutarın altında bir tutarda onaylanabilir.

Kullandırım ve başvurunun Yapı Kredi Mobil ve Bireysel İnternet Şubesi’nden yapılması durumunda “Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi” menüsündeki tüm koşullar 3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi için de geçerlidir.

KAMPANYA DETAYLARINA VE BAŞVURU EKRANINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN