Emlak

Acele edin; TEB’in Ankara’da sadece beş adet konutu kaldı! Üstelik fiyatlar yalnızca 200 bin TL’den başlıyor…

İcralık konutlara ilgi gösteren vatandaşlar, son zamanlarda uygun ihale başlangıç bedelleri belirlemesi nedeniyle TEB’i de yakından takip eder hale geldi. Bu ay Ankara’dan oldukça uygun bedeller ile konut satışlarına başlayan TEB, elinde kalan son beş konut için çağrıda bulundu.

TEB’İN ANKARA İLİNDE KONUT SATIŞLARI DEVAM EDİYOR

Geçtiğimiz haftalarda Ankara ilinden çok sayıda konut satışa koymuş olan TEB, satışa çıkardığı apartman dairesi ve dubleks apartman daireleri için ihaleleri yavaş yavaş bitirmeye başladı. Ankara’dan satışa çıkardığı 10 konutun ihalesinin beşini tamamlayan TEB, geriye kalan beş konutu için ihale sürecinin devam ettiğini açıkladı. Her bir konut için detaylı bilgi veren TEB, konutların ihale başlangıç bedellerini de kamuoyu ile paylaştı.

TEB’İN ANKARA’DAKİ DAİRELERİ 200 BİN TL’DEN SATIŞA ÇIKTI

Satışa koyduğu Ankara’daki konutlar için detaylı bir açıklama gerçekleştiren TEB, satışa çıkardığı iki konutun ihale başlangıç bedelini aynı olarak belirledi ve 200 bin TL olarak açıkladı. 200 bin TL’den ihaleye açılan her iki konutun da Ankara ilinin Kızılcahamam ilçesinde yer aldığı öğrenildi. Bu konutların 69’ar metrekare kullanım alanına sahip olduğunu belirten TEB, konutlardan birinin standart apartman dairesi, diğerinin ise, bir dubleks apartman dairesi olduğunu açıkladı.

TEB, ANKARA’DAKİ ÜÇ KONUTUNU 250 BİN TL’DEN İHALEYE AÇTI

200 bin TL’den ihaleye açtığı konutların yanı sıra 250 bin TL’den ihaleye açtığı konutlar da bulunduran TEB, bu fiyattan ihaleye başlattığı üç konutun da yine Ankara ilinin Kızılcahamam ilçesinde yer aldığını duyurdu. Kullanım alanları 125’er metrekare olan bu apartman dairelerinin tamamının dubleks tipi konut olduğu TEB tarafından gerçekleştirilen açıklama sonrasında ortaya çıktı.