Gündem

Kayınpederi Gökhan Güney’i ‘şantaj’ yapmak ile suçlamıştı; Ece Güney’in şantaja da konu olan ‘çıplak fotoğrafları’ yayınlandı! “Neler oluyor?”

Bir süredir magazin dünyasının yakından takip ettiği tartışmalardan biri de ünlü şarkıcı Gökhan Güney ile gelini Ece Güney arasındaki ‘şantaj’ tartışması oldu. Bu tartışma dün Ece Güney’in ortaya çıkan ‘çıplak fotoğrafları’ ile daha da alevlendi.

ECE VE GÖKHAN GÜNEY’DEN KARŞILIKLI ŞANTAJ SUÇLAMALARI

Ünlü şarkıcı Gökhan Güney’in gelini olan Ece Güney, FOX TV ekranlarından yayınlanan Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programına katılmış ve kayınpederinin uygusuz görüntüler ile kendisine şantaj yaptığını ileri sürerek, herkesi şaşırtmıştı. Bunun üzerine kendisine kocasından kalan 8 daireye de kayınpederinin el koyduğunu iddia eden Ece Güney hakkında konuşan Gökhan Güney ise, gelininin uygunsuz siteler ile bir bağlantı olduğu ve bu bağlantıyla ünlü bir iş insanını şantaj yaptığını öne sürmüştü.

ECE GÜNEY’İN ÇIPLAK FOTOĞRAFLARI YAYINLANDI

Bir süredir kayınpederi ünlü şarkıcı Gökhan Güney hakkındaki iddiaları ile gündemlerden düşmeyen Ece Güney, katıldığı Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programında öne sürdüğü iddialara ilişkin açıklamalarıyla bir hayli dikkat çekmişti. Beyaz TV ekranlarından yayınlanan Söylemezsem Olmaz isimli magazin programı, dünkü yayınında kayınpederinin kendisine şantaj yaptığını iddia eden Ece Güney’in bedenini üst kısmının çıplak olduğu fotoğrafların ortaya çıktığını duyurdu. Fotoğrafları da yayınlayan Söylemezsem Olmaz isimli magazin programı, fotoğrafların ardından Gökhan Güney’i konuk etti.

GÖKHAN GÜNEY SERT KONUŞTU

Öte yandan geçtiğimiz gün Söylemezsem Olmaz isimli magazin programına telefon bağlantısı ile katılan ünlü şarkıcı Gökhan Güney, gelini Ece Güney’i hedef alan açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalarında oldukça sert ve hakaretvari bir üslup takınan Gökhan Güney, Ece Güney için; “Bu kadın manyak anlamıyorsunuz. O çıktığı TV’ye ben çıkmadığım için üstüme geldi. Bu kadın normal değil bu kadın benim oğlumun ölümüne sebep oldu. Ben TV’ye göndersem suç olur belgeleri… Beni tanıyan tanır, deli bu kadın deli…” ifadelerini kullandı.