EkonomiGenel

Akbank kartı olan herkese duyuru yapıldı: Son 4 gün kaldı! Hemen başvuru yapın

Akbank kartı olan herkese duyuru yapıldı! Akbank müşterileri için son duyuru geldi. 15 Eylül’de bitecek. Buna göre, Axess’e özel 1 – 15 Eylül 2022 tarihleri arasında www.A101.com.tr ‘de tek seferde yapılacak ilk 750 TL ve üzeri alışverişe 75 TL chip-para hediyesi verilecek.

Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecek ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecek. İşte kampanyaya katılım detayları…

Juzdan üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanıyor.

Kısa mesaj atarak kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “A101” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

KAMPANYA DETAYLARI

Juzdan veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanyaya sadece www.A101.com.tr ‘den yapılacak alışverişler dahildir. A101 marketlerinden veya A101 Kapıda uygulamasından yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kampanya sanal POS’tan yapılan ödemelerde geçerlidir. Axess, Wings, Free, Akbank Kart, bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank’O Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartlarla yapacağı harcamalar ile kampanyadan bir defa en fazla 75 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir.

Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.