Editörün SeçtikleriGündem

Yasak Elma’nın Yıldız’ı ile Destan’ın Akkız’ı karşı karşıya; hem de Türkiye A Milli Basketbol Takımı yüzünden! “Neler oluyor?”

Yasak Elma dizisinde canlandırdığı Yıldız karakteriyle adeta hafızalara kazınan ünlü oyuncu Eda Ece ile Destan dizisinde canlandırdığı Akkız karakteriyle hafızalara kazınan ünlü oyuncu Ebru Şahin, Türkiye A Milli Basketbol Takımı’nın geçtiğimiz gün Fransa karşısında çıktığı maçı, 87’ya 86 kaybetmesi ve bu mağlubiyetin ardından Avrupa Şampiyonası’na veda etmesi üzerine karşı karşıya geldi. İkilinin arasındaki gerginlik Ebru Şahin’in eşi Cedi Osman ile Eda Ece’nin sevgilisi Buğrahan Tuncer’in A Milli Erkek Basketbol Takımı’nda yer almasından kaynaklandı.

MAÇA DAMGA VURAN CEDİ OSMAN’IN KAÇIRDIĞI SERBEST ATIŞ OLDU

Tüm dünyanın gündeminde olan Türkiye A Milli Basketbol Takımı’nın Fransa karşılaşması Euro Basket 2022’ye damgasını vurdu. Türkiye’nin maçı tek bir sayı ile kaybetmesi, spor basının gözünü kulağını bu konuya çevirmesine neden oldu. Maçın son saniyelerinde 2 serbest vuruş kaçıran Cedi Osman, eleştirilerin hedefi haline gelirken; ünlü basketbolcunun, 2019 yılında da ABD’ye karşı da serbest vuruş kaçırdıktan sonra Türkiye’nin yarışa veda ettiği öğrenildi.

EBRU ŞAHİN’İN HEDEFİNDE EDA ECE’NİN SEVGİLİSİ VARDI

Maç sonrası açıklama gerçekleştiren Buğrahan Tuncer, yaptığı açıklamada; ““İkinci defa oluyor bu. Herkes çok üzgün. 9 saniyede kazanacağımız maçı kaybettik” ifadelerini kullanmıştı. Bu ifadelerin ardından paylaşım yapan ünlü oyuncu Ebru Şahin’in Buğrahan Tuncer’i, “Yokluktan liderlik vasfı verilmiş, turnuva boyunca oyuncular yorgunluktan ve mücadeleden bayılacakken toplam 10 dakikası olmayanlar şanslı gününe şükredip takımına teşekkür edeceğine hatırlatma yapıyor. Art niyet ve bireysellik budur. Böyle star olmazsınız ama nankör, evet” sözleriyle hedef aldığı iddia edildi. Bu paylaşımı kısa süre içerinde sosyal medya hesabından kaldıran Ebru Şahin’e Eda Ece’nin verdiği tepki ise, A Milli Basketbol Takımı’nı tebrik ettikten sonra, sosyal medya hesabından takipten çıkarmak oldu. Öte yandan ikili bir dönem Yasak Elma dizisinde birlikte rol almıştı.