EkonomiGenel

Kredi kartı kullananlar için açıklandı: 3 gün süresi kaldı! Başvurmayanlar hediyesini alamayacak

Kredi kartı kullananlar için en yeni kampanyalardan biri daha açıklandı. Kampanya kapsamında 1-15 Eylül 2022 tarihleri arasında Amazon.com.tr üzerinden tek seferde yapılacak ilk 500 TL – 999 TL arasındaki peşin ve taksitli alışverişlere 50 TL Worldpuan, tek seferde yapılacak ilk 1.000 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 75 TL Worldpuan hediye edilecek.

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerli kılındı. Kampanya süresince her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek. Peşin veya taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Worldpuan kazanılacak.

DETAY VE KOŞULLAR

Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahip olup, kampanya kapsamında kazanılacak maksimum Worldpuan tutarı 75 TL’dir. Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna World Mobil uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan “Hemen Katıl” butonuna basılmalıdır.

Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için AMAZON yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Kampanyaya tüm bireysel Yapı Kredi kredi kartları, banka kartları, sanal kart ile yapılan harcamalar dahildir. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmakta ve puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.

Kampanyaya Albaraka Worldcard`lar dahildir. Anadolubank, Vakıfbank Worldcard`lar ve Worldpuan ile yapılan alışverişler, iptal, iade, ticari kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.