EkonomiGenel

Son 2 gün kaldı: Kart sahipleri için son duyuru! Hemen başvurmanız gerekiyor

Bonus kart sahipleri için son duyuru! 2 gün süresi kaldı. Hemen başvurmanız gerekiyor. Evi için mobilya alışverişi yapacaklara hediye edilecek.

15 Ağustos – 15 Eylül tarihleri arasında bonus işyerlerinde yapılacak her 1.500 TL ve üzeri mobilya alışverişinize 50 TL, toplam 100 TL bonus hediyesi verilecek. Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Bonus Flexi, Money Bonus, Flexi ve Bonus Genç, Paracard Bonus, Bonus Business ve Easy dahildir.

KAMPANYA DETAYLARI

Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
Kampanyaya fiziki ve sanal POS’tan yapılan harcamalar dahildir.
Kampanyaya katılmak için uygulama BonusFlaş’tan “HEMEN KATIL” ın tıklanması veya “EV” yazıp 3340’a SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahipleri kampanyaya 5,99 TL’ye katılabilir.İlk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklamalı ya da “EVET EV” yazarak bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a sms göndermeleri gereklidir.

Kampanyaya sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
Kampanyaya ek kartlar dahildir.
Kampanya müşteri bazındadır, bir müşteri en fazla 100 TL bonus kazanabilir.

Kazanılan bonuslar 18 Eylül-18 Ekim 2022 tarihleri arasında kullanılabilir. 18 Ekim 2022 tarihinden sonra kullanılmayan bonuslar 19 Ekim tarihinde geri alınacaktır.
İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
Kampanyaya peşin ve taksitli işlemler dahildir.
Mobilya sektörü dışında yapılan harcamalar kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Bonus üye işyeri mağazalarından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.
Tüzel müşterilerin ilgili tüm ticari kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapması gerekmektedir.
Sadece yurtiçinde yapılan işlemler kampanyaya dahildir.
Kampanyaya FastPay ile yapılan işlemler dahil değildir.
Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Turk Telekom için 1 TL, Turkcell için 1 TL, Vodafone aboneleri için 0,48 TL’dir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.