Gündem

34 bin TL’ye konut, işyeri alabilmek için son iki gün kaldı; Ziraat Bankası, beklenen tarihi verdi!

Türkiye’de son zamanlarda icradan satışa çıkarılan gayrimenkuller daha çok ilgi görmeye başladı. Çok sayıda gayrimenkul satışa çıkarmasıyla ilgi gören bankalardan biri olan Ziraat Bankası ise, bugün üç ayrı gayrimenkul için ihale sonu uyarısı verdi.

ZİRAAT BANKASI, ANKARA’DAKİ EVİ BUGÜN SATIYOR

Satışını tamamlamak üzere olduğu gayrimenkullerden birini Ankara’dan satışa çıkaran Ziraat Bankası, satışa çıkardığı gayrimenkulün bir konut olduğunu bildirdi. Satışa çıkardığı konutun Ankara ilinin Mamak ilçesinin Küçük Kayaş Mahallesi’nde yer aldığını belirten Ziraat Bankası, bu konutun çatı aralı bir mesken olduğunu kamuoyu ile yayınladığı ilan aracılığıyla paylaştı. Genişliği 157 metrekare olan ve ihalesi bugün sona erecek olan bu konutun ihale başlangıç bedeli ise, 800 bin TL olduğu öğrenildi.

ZİRAAT BANKASI, DİYARBAKIR’DAKİ DÜKKANIN SATIŞINI YARIN TAMAMLIYOR

Gerçekleştirilen satışlarda sona geldiği gayrimenkullerden birini de Diyarbakır ilinden satışa koymuş olan Ziraat Bankası, bu gayrimenkulün dükkan niteliğinde bir işyeri olduğunu belitti. Satışa Diyarbakır ilinin Ergani ilçesinin Kömürtaş Mahallesi’nden çıkan Ziraat Bankası, bu dükkanın genişliğini 27 metrekare olarak ilan detayına ekledi. İhale başlangıç bedeli oldukça uygun olan bu dükkan 34 bin TL’den satışa çıkarken; dükkanın ihalesinin yarın sona ereceği Ziraat Bankası tarafından açıklandı.

ZİRAAT BANKASI, MARDİN’DEKİ KONUT İÇİN 2 GÜN VERİYOR

Ziraat Bankası’nın ihalesi tamamlanmak üzere olan sonuncu gayrimenkulü ise, Mardin ilinden satışa çıkarıldı. Mardin ilinin Kızıltepe ilçesinin İpek Mahallesi’nde yer alan bir konut için ihale sonu veren Ziraat Bankası, ihalenin iki gün içerisinde sona ereceğini açıkladı. Bir apartman dairesi olan bu konutun genişliğinin ise 178 metrekare olduğu öğrenildi. Öte yandan Ziraat Bankası, bu konutun ihale başlangıç bedelini 560 bin TL olarak belirledi.