Editörün Seçtikleriİş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKamu PersonelleriKpss B Memur Alım İlanlarıMeb PersoneliPersonel Alımı

Sabah saatlerinde güzel haber geldi: 40 yaş altı herkesi yakından ilgilendiriyor! Bugün belli oldu

Sabah saatlerinde güzel haber resmen duyuruldu. 40 yaş altındakileri özellikle ilgilendiriyor. Gelen son habere göre Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı yapacağını duyurdu. 40 yaş altı yapılacak olan personel alımında başvurular bugün İŞKUR üzerinden başladı. Detaylar ve başvuru şartları haberimizde..

Tarım ve Orman Bakanlığı, okul öncesi öğretmeni kadrosu için personel alımı yapacağını duyurdu. KPSS’den en az 60 puan alan adayların başvurabileceği personel alımında başvuruların İŞKUR üzerinden yapılacağı belirtildi. Okul öncesi öğretmen alımı için alımların daimi olacağı ifade edildi.

40 YAŞ ALTI BAŞVURABİLECEK

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alımında adayların 40 yaş ve altı olması gerektiği ifade edildi. Başvurular bugün başlamış olup, 19 Eylül tarihine kadar devam edecek. Başvuru ekranı ve ilan numarası haberimizin devamına eklendi.

BAŞVURU ŞARTLARI

En az 4 yıllık Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünden mezun olmak

2021 KPSS’den KPSS P121_16 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak

Belgelendirilmiş en az 1 yıllık deneyiminin olmak

BAŞVURU TARİHİ VE ŞEKLİ

Adaylar başvurularını İŞKUR açık işler sayfası üzerinden yapabilecek. Başvurular 14 Eylül – 19 Eylül 2022 tarihleri üzerinden online olarak yapılacaktır. Aşağıdaki bağlantı üzerinden başvuru sayfasına gidebilirsiniz. Başvuru sayfasına gittikten sonra aşağıdaki ilan numarasıyla arama yapıp başvuru işlemine geçebilirsiniz.

İlan Numarası: 00007034022

BAŞVURU SAYFASINA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN